Панорами Говерли і курортів Західної України на Яндекс.Картах

Зйомки панорам Карпат і Прикарпаття проходили в липні 2015 року

На Яндекс.Картах з'явилися панорами Говерли та курортів Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей. Тепер можна запросто пройтися вуличками Трускавця, Моршина та Яремче, побувати біля озера Синевир і помилуватися вершинами Карпат — і все це не виходячи з кімнати.

З панорамами простіше підготуватися до відпочинку. Вони допоможуть вивчити вокзали й автостанції курортних міст, дізнатися, як виглядають у житті готелі і санаторії, і, звичайно, оглянути визначні пам'ятки. Наприклад, у Трускавці можна побувати біля бювету з цілющою водою "Нафтуся" або біля церкви святого Миколая, у Моршині - поблукати парком санаторію "Мармуровий палац", у Яремче відвідати сувенірний ринок чи помилуватись річкою Прут.

Всього на Яндекс.Карти доступні панорами понад 70 населених пунктів України, включно із курортними містами і селищами на Чорному та Азовському морях. Власники сайтів можуть безкоштовно вбудувати будь-яку вподобану панораму на свій ресурс. Панорами доступні на maps.yandex.ua і в мобільному додатку Яндекс.Карти

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів