Новорічний відео-чарт тліну і безвиході, або Що дивилися на YouTube в 2018 році (і як з цим жити далі)

Аж ніяк. Тьху, в сенсі, вечір добрий

Новорічний відео-чарт тліну і безвиході, або Що дивилися на YouTube в 2018 році (і як з цим жити далі)
З відкритих джерел

Мережевий Троль

Редакційний блог

Аж ніяк. Тьху, в сенсі, вечір добрий

Насправді, абсолютно не хотілося повертатися до роботи. Поплив на острів (це лише пізніше мені сказали, що острів не те щоб дальній, і взагалі називається Труханів), відключив мобільний зв'язок, забарикадувався в печері з їжею і алкоголем, завантажив на ноутбук всі сезони серіалу "24 години" і абсолютно не збирався кудись виходити.

Але, потім, в барикаду постукали. Спроби прикинутися мертвим не допомогли – постачальник виявився з відомої фірми, натякнувши на електрошок, якщо я не підпишу акт прийому-передачі листа.

Ну а в листі коректними та добрими словами було сказано, що якщо вельмишановний я найближчим часом не повернеться до роботи, то вельмишановному мені настане повний… загалом, зі мною повноцінно припинять євхаристійне (якщо його можна так назвати) спілкування.

Тролі – народ гордий, який на погрози не піддається… запевнив я, заспокоїв совість і рвонув на роботу.

На вулиці виявилося, що вже грудень, зима, сніг, холод, навколо злі люди і відсутність надій на тепло.

В офісі виявилося, що на робочому столі стос паперів заввишки з статую Свободи (навіть дірку проробили в стелі, щоб далі папери класти, чесне слово) і кілька лампадок з знущальними написами "Ну і вали, куди звалив. Ти ніколи нам не подобався".

Загалом, йшов розмірений робочий день.

Ок. Тепер, власне, до самої теми. Не те, щоб вона сильно жахлива і страшна, але я трохи заридав, коли подивився цей список.

Коротка передісторія. Щорічно в грудні всяким різним сайтам, фірмам, корпораціям і правоохоронним органам (останнє не точно) раптом різко стає нічого робити, і вони починають складати різного роду рейтинги. Ну там, які фільми дивилися найбільш часто, яку музику слухали, які купували товари, які речі гуглили і в які СІЗО найбільш часто сідали (останнє не точно).

Ну і ось, так як всім лінь щось писати про це, тому що у них є важливіші справи, "не те що ти, вештаєшся постійно деcь, чорт візьми, скільки можна, звільнити тебе пора, так шкода, гаразд, іди, але це в останній раз", - такі речі, як правило, віддають мені.

Я їх дивлюся, у мене падає віра в людство ще більше (тобто і так був нуль, а тут - ну ви зрозуміли), і намагаюся щось із цього приводу сказати.

Так ось. Йшов рік 2018-й від Різдва Христового. І ви, люди, продовжуєте дивитися всяку нісенітницю.

Ну серйозно, ось перед моїми очима рейтинг YouTube Rewind 2018. Зрозумілою мовою це перекладається як "найпопулярніші відео року на YouTube в 2018 році в Україні і світі".

А ось найпопулярніше, згідно з рейтингом, відео року:

Тобто. Модель Кайлі Дженнер робить 11-хвилинне відео, присвячене своїй дочці. Яке, за станом на даний момент, набрало 77 мільйонів переглядів.

Ладно, Дженнер називає відео "Нашій дочці", при цьому показуючи її кому завгодно, тільки не своїй дочці, яка поки ще маленька і, може бути, нічого з цього не зрозуміє.

А ви куди? Вам то це навіщо? Ви не знаєте, що може бути на відео про вагітність? Гаразд, ось спойлер: там показують вагітність Дженнер і кадри з її дочкою. А, так, і ще багато говорять. Дуже багато. Дико багато. Навіщо мене змусили це подивитися?

Далі зупинюся на четвертому місці рейтингу. Відео називається Walmart yodeling kid і на цьому відео зображена дитина, яка жахливо співає. Вона стоїть посеред супермаркету, жахливо співає, і їй за це нічого немає. Прямо як наші телевізійні шоу талантів.

Як результат, слова “Волмарт" і "йодль" зіграли свою справу, і на даний момент відео подивилися 60 мільйонів разів.

Я вам якось запишу, як я співаю. І спробуйте тільки хоч мільйон переглядів мені не дати. Раз пробував співати в душі, пісню якось почули сусіди і всі з'їхали. Так що тепер я в п'ятиповерховому будинку живу один. Можете вважати це анонсом.

А ось сьоме місце - воно цікаве, так. Там показаний процес будівництва басейну навколо підземного будинку. Ви це відео подивіться, будь ласка. Воно стане в нагоді, точно кажу. Може стати в нагоді, коли вас поженуть з роботи за те, що ви дивитеся відео чужих родів, типу Дженнер, і вам треба буде десь жити. Жарт.

Між цими позиціями – трюки чуваків, які з 18-го дубля записують, як влучно вішають парасольку на гачок на відстані двох кроків.

Чийсь відеоблог (не знаю, що це взагалі за люди), де вони розповідають, як вони розлучилися (або ні, я так до кінця відео і не зрозумів).

Одвічний (річний) спір: "Що ви чуєте – Янні або Лорел?".

І нарізка матчу Португалія – Іспанія з Чемпіонату світу з футболу

Хто далі за списком в рейтингу, я не можу сказати – я заснув на перегляді індійського коміка. Так що, ось вам назви, розбирайтеся з аутсайдерами самі:

Скриншот

Особливо з назвою останнього, мухаха.

Окремо виділили топ музичних кліпів. Там без сюрпризів, практично повністю Латинська Америка. Я так розумію, від Деспазіто так ніхто ще толком не відійшов. Нате два моїх улюблених кліпи з топа, під них можна танцювати де завгодно (я у вагоні метро от пробував). Головне, щоб настрій був:

Ну і як бонус. Кліп, який пояснює, чому нам досі не показують інопланетян:

Коли я перейшов до перегляду рейтингу найбільш популярних відео серед українців, я не перейшов до перегляду рейтингу найбільш популярних відео серед українців, а заглянув, пішов звільнився сам, зрозумів, що закінчилися гроші, тому заново найнявся, прийшов, відкрив заново, знову закрив, попросив випити, почув, куди мені піти, і знову все-таки відкрив.

Ні, ну є очікувані і навіть цілком непогані варіанти. Серед музичних відео лідирує KAZKA (ніби очікувалося щось інше). Відео тут публікувати не буду, сьогодні вам достатньо прокинутися вночі, вийти на балкон, закричати "Поплакала і знов", і вам, цілком ймовірно, дадуть відповідь всі найближчі балкони в радіусі 3 кілометрів.

Але, ось Артур Пирожков… Серйозно? Ні, ну серйозно? Артур Пирожков з піснею "Чіка" на 5 місці. Або Єгор Крід з Філіпом Кіркоровим з піснею, яка починається на слова "Колір настрою".

При цьому ні Бобула, ні Зіброва, ні Винника. Раз вже ви Пирожкова дивитеся, то будьте послідовні. Фу, коротше.

Поставлю хіба що кліп Maruv тут. Тут хоч щось цікаве.

https://www.youtube.com/watch?v=CTwiB1uw9sQ&feature=youtu.be

Повна десятка наступна.

Скриншот

Ну і просто популярні відео в Україні. Тут, знаєте, двояке враження. Припустимо, перше місце серіалу "Школа" була в принципі очікуване. Ну там, продукт без конкуренції, зрозуміла цільова аудиторія і так далі.

І друге місце, на якому розташувався фільм "Dzidzio. Контрабас" теж. Якось так вийшло.

Ем… А тепер відразу четверте місце. І ось:

При цьому, наприклад, у Фіксіків абсолютно невинне шосте місце… Чорт, я це подумки збирався тільки говорити… Гаразд.

В цілому, тут все ж таки все більш-менш зрозуміло. Багато гумору (“Вечірній квартал", "Дизель шоу", "Камеді клаб"), комедії і мультики. Людству потрібно якось відволікатися від навколишнього ем… ну ви зрозуміли, чого.

Ось цей останній абзац був написаний за наполяганням керівництва, щоб не сильно згущувати фарби.

Загалом. Ось вам повний рейтинг:

Скриншот

А я, мабуть, піду. Я давно стільки не працював. Двадцять хвилин – це, знаєте, просто вічність. Всім па-па. І бережіть себе від трешових відео.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів