"Нещадна" боротьба поліції з наливайками. Як це працює насправді

"Нещадна" боротьба поліції з наливайками. Як це працює насправді
Олег Ривтін/Facebook

Оригінал на сторінці Олега Рівтіна у Facebook

Учора я витратив чергові 6 годин життя на боротьбу з наливайками під будинком, і знову жодного результату!

Я вже практично впевнений, що з цих наливайок хтось має хороший відсоток. А інакше як пояснити повне ігнорування цієї проблеми співробітниками поліції та районною владою?

На Петропавлівській площі є МАФи, в яких без жодного документа наливають сурогат із пластикових пляшок. З раннього ранку до пізнього вечора наливають.

Новини за темою

Про цю проблему я особисто говорив, зателефонувавши голові району Олександру Цибульщаку, написав понад 10 звернень до різних інстанцій: районної адміністрації, міліції, податкової, КП "Благоустрій", Держпродспоживслужби. Вони навіть спільно аж рейд здійснили, уявляєте? За результатами відзвітували: під час проведення рейду наливайки не працювали, збіг якийсь, напевно. Зате я щодня бачу, як вони працюють. Щодня, я бачу, а вони - ні.

Учора я знову викликав поліцію. Це вже всьоме чи увосьме, але вчора був прогрес - вони приїхали. Приїхали, подивилися, поговорили з кимось, комусь зателефонувавши (слухавку їм передала співробітниця наливайки), і поїхали. Нова поліція, а що? Кажуть, мовляв, це не наша робота, тут дільничний має щось зробити.

Двоє дільничних приїхали через 5 годин. Вони з важливим видом оглянули все, жахнулися, але сказали, що це не їхнє завдання, це до слідчо-оперативної. Поки їхали останні, наливайки зачинилися просто на очах поліції, а я написав чергову заяву.

Сьогодні вранці наливайки знову відчинені та вже чекають своїх клієнтів на стаканчик бодяги і крабову паличку.

Я маю останню надію на громадську думку. Іноді цей інструмент впливу допомагав мені вирішити важкі завдання. Я сподіваюся, що резонанс довкола цієї проблеми допоможе звернути увагу чиновників на незаконну суспільно-небезпечну діяльність.

Олег Рівтін

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів