Непристебнутий ремінь може зробити з вас не тільки труп, але й убивцю

Непристебнутий ремінь може зробити з вас не тільки труп, але й убивцю
Фото з відкритих джерел

Оригінал на сайті кампанії "За безпечні дороги" у Facebook

Часто говорять, що пристебнути ремінь безпеки чи ні – це особиста справа. Однак рішення “не пристебнутися” стосується не лише вас, але й:

- інших учасників дорожнього руху

Через удар головою водій може вчасно не натиснути на гальма, наражаючи таким чином на небезпеку інших учасників дорожнього руху.

- платників податків

Якщо людина втрачає працездатність та отримує інвалідність, до бюджету надходить менше податків. Виникає додаткове навантаження на платників податків, оскільки соціальна допомога виплачується з бюджету.

Новини за темою

- інших потерпілих

Якщо ДТП незначна, а водій не був пристебнутий ременем, доведеться викликати "швидку" та патрульну поліцію. Кількість їх обмежено, а приїзд – це додаткові витрати з бюджету. У цей момент "швидка" може пропустити справді важливий виклик.

- пасажирів авто

Непристебнутий пасажир, який перебуває позаду, під час лобового зіткнення з великою силою летить вперед і важко травмує - аж до смертельних випадків - людину попереду.

- інших водіїв

Водій, що спричинив ДТП, в якій особа загинула чи зазнала середніх бо тяжких травм через те, що не пристебнулася, може прийняти кримінальну відповідальність та потрапити до в’язниці.

Новини за темою

- рідних та близьких

Зрештою загибель чи травми завдають болю та переживань сім’ї, рідним та друзям, а також можуть призвести до фінансової скрути залежних від вас близьких.

Кампанія "За безпечні дороги"

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів