Геннадій Анатолійович Решетняк
Facebook Яна Осоки

Оригінал на сторінці Яна Осоки в Facebook

Коли на твою землю приходить лихо, зламатися легко. Коли з твоєї землі вогняними птахами летять у небо "Гради", зламатися легко. Коли твоя земля стає бурою на колір від крові, зламатися легко. Коли твоя земля здригається від розривів, зламатися легко.

Ця людина довела зворотне. Ніякі "Гради", вибухи та осколки не змогли перебити міцний стрижень та відчайдушну глибоку любов до своєї землі, назва якої для нього не змінилася до самого кінця, і назва ця була - Україна.

Геннадій Анатолійович Решетняк народився 27 червня 1964 року в місті Луганськ, з січня 2015 року мешкав у Харкові.

Після 8 класів школи вступив до Луганського технікуму громадського харчування, де отримав фах "технік-технолог". 1990 року закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості.

Новини за темою: Впав на Сході хлопець, у якого не було нікого: Історія "Фартового" - морпіха 36-ї бригади

З дитинства захоплювався спортом, займався плаванням. Через те, що навчався у спортінтернаті, хлопець брав участь у різних чемпіонатах з плавання в різних містах, мав золоту медаль за 1 місце по Україні та 11 місце по СРСР. Багато часу приділяв самоосвіті, розвитку та вдосконаленню.

З 1979 по 1989 роки працював техніком-технологом громадського харчування, а з 1989 по 2008 рік - на хлібокомбінатах міста Луганськ, займав посади від тістовода до головного технолога. Займався навчанням робітників, брав участь у розробках програм для виробничого обладнання з виробництва ексклюзивної продукції.

Він був чесною, гарною людиною, мав багато друзів. Брався до будь-якої справи, був майстром на всі руки. Для нього не існувало проблеми, якщо він чогось не знав, він питав у інших спеціалістів або знаходив інструкції в книжках чи інтернеті. Сам робив меблі для своєї оселі, міг робити всі види ремонту в квартирі.

Найбільше мріяв про щастя своїх дітей, був щасливий, що вони обидва одружилися і мають гарну пару. Мріяв про онуків, що буде допомагати їм. Для дружини він був ідеальним чоловіком, дуже її любив, оберігав, підтримував у всьому.

Коли спалахнула війна, чоловік відправив дружину до Харкова, а сам приїхав у січні 2015-го. У червні 2016-го пішов до військкомату, а її потім поставив перед фактом. Казав, що нині він її справжній захисник і що тепер може сміливо дивитися всім в очі.

13 червня 2016 р. призваний за контрактом Бахмутським РВК.

Новини за темою: Зробив дівчині пропозицію і загинув. Історія "Крука" - добровольця, який пройшов Майдан, Іловайськ і Піски

Молодший сержант, командир інженерно-позиційного відділення інженерно-саперного взводу 1-го батальйону 54-ї окремої механізованої бригади.

Загинув 28 лютого о 0:30 в районі селища Луганське Бахмутського району Донецької області під час обстрілу наших позицій з мінометів та РПГ.

Похований Герой 3 березня у Харкові, на Алеї Героїв. У нього залишились дружина, син та донька.

Про нього мало писали і майже ніде не згадували. Він непомітною втратою пройшов по сухих зведеннях. А за тими словами "за минулу добу загинув" стоїть цей неординарний та хоробрий чоловік, який свого часу не здався та зробив свій вибір, коли зламатися було так легко.

Ян Осока

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.