Не ставтеся егоїстично до майбутнього безвізового режиму

Коментар заступника глави МЗС Сергія Кислиці щодо безвізового режиму в ефірі телеканалу "112 Україна":

Не ставтеся егоїстично до майбутнього безвізового режиму
Flickr/ European Parliament

Сергій Кислиця

заступник міністра закордонних справ

Коментар заступника глави МЗС Сергія Кислиці щодо безвізового режиму в ефірі телеканалу "112 Україна":

Голосування щодо безвізу у Європарламенті має відбутися в перший тиждень квітня, після цього рішення має бути схвалено країнами-членами ЄС, після цього - надруковано в журналі Європейського Союзу. Від цього буде відраховано 20 днів, і після цього рішення набуде чинності.

Я хочу скористатися цією можливістю, щоб висловити одну нестандартну думку: отримання безвізового режиму з ЄС для поїздок у туристичних, приватних цілях – це не тільки право, а ще й певні обов'язки.

Новини за темою

Країни ЄС не будуть першими країнами, з якими Україна має безвізовий режим. Тому я хочу закликати всіх громадян України, які хочуть скористатися правом безвізової поїздки в Європу: поважайте європейські закони і правила, насолоджуйтеся відвідуванням Європи і вчасно повертайтеся в Україну, не порушуючи законодавство країн ЄС. Не ставтеся егоїстично до майбутнього безвізового режиму. Порушуючи умови перебування в ЄС без візи, ви потенційно відбираєте право у тих громадян України, які законослухняно відвідують ЄС. Не забувайте, що одна з причин затягування введення безвізового режиму і була тема вироблення механізму призупинення.

Новини за темою

У мене поки немає підстав вважати, що значна кількість громадян України будуть порушувати безвізовий режим. Про це свідчить переконання і наших чиновників, і чиновників ЄС. Але є випадки: скажімо, як безвізовий режим з Ізраїлем. І про це нещодавно йшлося на брифінгу в МЗС, де безвізовий режим з Ізраїлем, на жаль, експлуатується незаконослухняними громадянами України. А це призводить до того, що громадяни, які щиро відвідують Ізраїль як туристи – затримуються на кордоні і їх повертають в Україну. Тому я звертаюся до громадян України: не будьте егоїстичними, коли користуєтеся правами безвізового режиму з Ізраїлем, іншими країнами і, сподіваюся, які влітку надасть Європейський Союз.

Сергій Кислиця

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів