Навіщо Павелку війна проти Суркіса?

Навіщо Павелку війна проти Суркіса?
Андрій Павелко Фото з відкритих джерел

Сергій Васильєв

Журналіст

Оригінал на сторінці Сергія Васильєва у Facebook

Суркіс не бореться з Павелком за футбольну владу в Україні. Це від початку помилковий меседж. Суркіс вже представляє футбольну владу на європейському рівні. Він – віце-президент, член виконкому, голова одного з найвпливовіших комітетів УЄФА. Суркіс входить до вузького кола функціонерів, які ухвалюють доленосні для європейського футболу рішення. У нього є достатньо повноважень для реалізації своїх дипломатичних здібностей і професійних амбіцій. Він зарекомендував себе досвідченим кризовим менеджером, якому до снаги розв'язувати за дорученням президента УЄФА найскладніші та делікатні конфліктні ситуації. Про яку конкуренцію з Павелком йдеться?

Суркіса не цікавить крісло Павелка у ФФУ, він вже давно виріс із нього. Завдання, які Суркіс успішно вирішує у статусі віце-президента УЄФА, несумірні за своєю важливістю і масштабом з тими функціями, які виконує голова національної асоціації. Водночас Павелко спить і бачить себе на місці Суркіса у виконкомі УЄФА, хоча за рівнем інтелекту і життєвого досвіду не дотягує навіть до адміністратора середньої руки.

Це і є природа конфлікту, який розпалює сам Павелко. Він паскудить імідж Суркіса у ЗМІ, робить йому всілякі капості, використовуючи, як представник влади, адмінресурс, догідливо підлещується до Чеферіна в надії вкласти у вуха різні небилиці про Суркіса. Павелко кров з носа потрібна війна проти Суркіса. Без неї він нікому не цікавий і непомітний. Він бляклий, недорікуватий і примітивний персонаж, подібний до одіозних "гіві" і "моторол".

Війна проти такої особистості, як Суркіс, – це спосіб піднятися, це перманентний стан піару, це інтрига, це задоволення комплексів неповноцінності. Війна – це єдине заняття, завдяки якому Павелко може привернути до себе увагу, займаючи крісло глави ФФУ. Він не в змозі запропонувати нічого корисного та оригінального для розвитку футболу. Все, за що він береться, карикатурно валиться у нього з рук. Тому він грає у війну проти Суркіса.

Сергій Васильєв

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів