Миротворці на Донбасі. Що про це говорять на фронті

Як бійці АТО ставляться до ідеї введення миротворців на Донбас?

Миротворці на Донбасі. Що про це говорять на фронті
Фото з відкритих джерел

Михайло Ухман

Журналіст, доброволець

Як бійці АТО ставляться до ідеї введення миротворців на Донбас?

Чи будуть на Донбасі "блакитні каски"? Останній місяць, після дворічного забуття, тема введення миротворців на Донбас стала однією з ключових і найбільш обговорюваних у суспільстві та на сторінках ЗМІ. Є різні думки з цього приводу – від "замороження конфлікту" до "деескалації" і навіть "перекладення відповідальності на ООН".

Новини за темою

І поки питання розглядається у найвищих кабінетах, поки держави сперечаються і виторговують собі найвигідніші умови, ми йдемо запитати думки тих, хто в окопах боронить Україну. То як бійці АТО ставляться до ідеї введення миротворців на Донбас?

Роман Кириченко, 72-га бригада ЗСУ

112.ua

- Миротворці мене влаштують, якщо вони зайдуть на кордон між нами і Росією. Терористи без боєприпасів швидко здуються. Тоді війна закінчиться. Всі інші варіанти мені не підходять.

"Ротний", 57-ма бригада ЗСУ

- Ніяких миротворців. Ми самі можемо справитись, це наша країна, і ніхто тут не командує. Такий приклад можна навести. До тебе в хату зайшли чужі люди, смітять, трощать усе. Ти мовчки дивишся на це, зрідка огризаєшся. І замість того, щоб всією родиною їх вигнати з помешкання, ти кличеш чужих людей, щоб ті прийшли в твій дім і якось вплинули на бандитів. Це просто неприпустимо.

Новини за темою

112.ua

"Грузин", доброволець з Грузії

- Якщо вони увійдуть на кордон з Росією, тоді все гаразд. Нехай, це може пришвидшити вирішення конфлікту. Якщо вони стануть між проросійськими терористами, які зараз на окупованих територіях, і нами, - всі роки війни були марні.

"Лиса", батальйон "Донбас"

- Які миротворці? Донбас – це частина нашої країни, яку окупували росіяни. Тільки прогнавши їх, ми зможемо заспокоїтись.

Володимир Майборода, 72-га бригада ЗСУ

- Нехай ідуть. Ми їх зустрінемо.

"Дніпро", доброволець

- Миротворці нам не потрібні. Але це не ми будемо вирішувати. Якщо їх уже вводитимуть сюди, то тільки на кордон з Росією. В іншому випадку вони попадуть між наш вогонь. Я не заради них воюю четвертий рік, щоб тепер віддати Донбас Росії.

Олег Леонтьєв, боєць ЗСУ

- В жодному разі не потрібні нам миротворці. Якщо прикриють собою російських терористів, будуть мати справу з нами.

Новини за темою

112.ua

"Казах", доброволець з Казахстану

- Ці миротворці нічого доброго для України не зроблять. Тільки переведуть конфлікт у фазу десятилітнього замороження.

"Пашка", 92-га бригада ЗСУ

- Які ще миротворці, я четвертий рік воюю, в мене загинуло з десяток побратимів. Заради чого? Щоб ці гади спокійно насолоджувалися життям і їм нічого не було за вбивство наших хлопців? Якщо вони прийдуть сюди і, не дай боже, стануть між нами, вони будуть нашими ворогами. А з такими у мене розмова коротка.

"Доктор", 58-ма бригада ЗСУ

- Миротворці у нас? Не знаю, як все сприймати. Побачимо, який у них буде мандат. Якщо ці "блакитні каски" подавлятимуть агресію бойовиків, тоді вони нам друзі. В іншому випадку все навпаки буде.

"Лиса", доброволець, парамедик

- Миротворці - це ганьба для України. В нас є все: військо, зброя. Нема лишень політичної волі. Миротворці – це ознака слабкості держави. Дивлячись на події в Донбасі, поляки чи угорці зможуть теж окупувати частину території, не боячись, що їх покарають. Максимум, що їх чекатиме, - це миротворці на окупованих землях. Це ганьба.

Підготував Михайло Ухман

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів