112.ua

Оригінал на сторінці Віталія Дейнеги у Facebook

Чому під час війни, коли в звичайних хрущовках живуть кавалери ордена Герой України, коли в маршрутках і "Ланосах" їздять командири батальйонів і не складно дізнатися, де вони живуть, коли інженери, які розробляють новітні озброєння, їздять на метро, ФСБ вирішила здійснити замах на Геращенка? Радикали - на Шокіна. Чому від тих самих "радикалів" не постраждав жодний Єфремов чи хтось йому подібний?

Чому "снайпер", який стріляв у Кернеса, не може нормально влучити навіть з малої відстані? Я особисто знаю достатньо снайперів, які б не схибили.

Новини за темою: Турчинов про замах на Геращенка: Спецслужби РФ перейшли до політичного тероризму

То може і не було ніяких "снайперів", "радикалів" та "ФСБ", а наша влада лише замилює нам очі?

Чому усі ці "терористи" говорять по телефону про те, про що й підчас особистої зустрічі говорити краще шифрами?

Чому ігноруються усі правила подібних операцій? Чому будь-яка людина, знайома зі специфікою заходів з усунення ворогів на їх території, не може без сміху дивитись чергові "оперативні відео СБУ"?

Так може нема ніяких замахів і їх викриттів? Нема ніяких "радикалів" та "груп агентів ФСБ з усунення Геращенка". А є просто купка нездар, які хочуть прикрити свою професійну непридатність і корумпованість гучними заявами?

Новини за темою: Аналіз відео СБУ: Замах на Геращенка схожий на дешеву інсценізацію

І найсумніше тут у тому, що якщо вони так роблять - значить є люди, які це хавають. І у цих людей є право голосу на виборах. І це найсумніше.

Віталій Дейнега

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.