banner banner banner banner

Маніфест реалізму і здійснення мрій: 5 книг про те, що нас чекає у майбутньому

Автори цих книжок вважають, що світ, в якому домінує людина, все ще може мати процвітаюче майбутнє для всіх. Тож недаремно нам пропонують чи то умоглядні перспективи у вигляді Нового Просвітництва, чи то реальні секрети укладання угод або інструкцію із здійснення мрій. У будь-якому випадку, наполягають автори, усе це працює вже сьогодні, щоб наблизити неминуче завтра.

Маніфест реалізму і здійснення мрій: 5 книг про те, що нас чекає у майбутньому
З відкритих джерел

Ігор Бондар-Терещенко

поет, драматург, арт-критик

Автори цих книжок вважають, що світ, в якому домінує людина, все ще може мати процвітаюче майбутнє для всіх. Тож недаремно нам пропонують чи то умоглядні перспективи у вигляді Нового Просвітництва, чи то реальні секрети укладання угод або інструкцію із здійснення мрій. У будь-якому випадку, наполягають автори, усе це працює вже сьогодні, щоб наблизити неминуче завтра.

Ернст Ульріх фон Вайцзекер, Андерс Війкман. Come On! – К.: Самміт-книга, 2019

З відкритих джерел

Ця феноменальна книжка про капіталізм, недалекоглядність населення і руйнування планети, будучи видана за підтримки Української асоціації Римського Клубу і її голови Віктора Галасюка – по суті, маніфест реалізму. Вихід з лабіринту "порожнього світу", де ресурси сприймалися майже як безмежні, в якому ми жили ще не так давно, до "повного світу", де ми опинилися сьогодні. І саме сьогодні, як вважають автори, потрібна якісно нова парадигма, яку називають "новим Просвітництвом". "Нове Просвітництво, "Просвітництво 2.0", навряд чи буде зосереджене лише на Європі, - уточнюють автори. - Воно має увібрати видатні традиції інших цивілізацій. Ідеологія балансу між людиною і природою; між довгостроковими наслідками і тактичними завданнями; між швидкістю і стабільністю; між особистим та суспільним; між релігією та державою; між справедливою винагородою та соціальною рівністю; між ринковими силами та законом". Таким чином, двійко поважних авторів та ще понад 30 співавторів поєднують у своєму баченні майбутнього економіку, політику, екологію та навіть філософію і психологію, протиставляючи новий антропоцентризм віджилому ринковому фундаменталізму. Адже світ, в якому домінує людина, все ще може мати процвітаюче майбутнє для всіх. Для цього необхідно припинити деградацію нашої планети, і саме у зв’язку із цим книга запрошує читачів та учасників дискусії долучатися до одного з численних можливих шляхів створення сталого світового суспільства.

Зіг Зіглар. Секрети укладання угод. – Х.: Фабула, 2019

З відкритих джерел

Як свідчить автор цієї корисної книжки, всі щось продають, але не всі отримують високі прибутки. Може, справа в самому продавцеві? І як насправді стати найкращим у світі продавцем, який майже не отримує відмов від клієнтів? Відповідь на ці питання читач отримає стовідсотково, адже мета книжки — допомогти продавцям переосмислити свої роль і місце у світі продажу, по-справжньому пишатися собою і своєю роботою, навчитися "працювати" з клієнтом, а не над ним, адже саме турбота про вигоду клієнта і є однією з найважливіших умов успіху кожного продавця. Книжка розглядає понад 700 запитань про продаж і 250 прийомів і технік продажу, містить близько 100 прикладів із власного досвіду автора — і все це подається у веселій і зрозумілій манері й проілюстровано малюнками. "Безумовно, визначальними факторами вашого успіху як продавця є власні особистість, переконаність і віра в застосування наведених у цій книжці принципів і методів, - зауважує автор, - але я обіцяю: описаними прийомами та техніками успішно користувався не тільки я, а й незліченна кількість інших людей. Багато з цих порад, як я ще неодноразово наголошуватиму в книжці, потребують змін або адаптації відповідно до вашої торгової ситуації, тому під час читання книжки ви маєте постійно запитувати себе: "Як я можу застосувати цю інформацію, щоб привести мій товар у відповідність до очікувань покупців?"

Джо Вітале. Ключ. Як мати все, що забажаєш. – Х.: Клуб Сімейного Дозвілля, 2019

З відкритих джерел

Автор цієї книжки відкриває нам приховані "перешкоди", що зазвичай стоять на заваді в реалізації та досягненні бажаного. Якщо комусь досі не вдавалося реалізувати те, до чого він справді прагнув, то в цій книзі можна знайти той секрет, який допоможе відчинити необхідні двері. У звичній для нього захопливій манері, Джо Вітале порушує найскладніші питання та заперечення щодо реалізації бажань. Окрім цього, він розповідає про чудові способи, що допоможуть позбутися навіть найбільш непіддатливих блоків та обмежувальних переконань, таким чином звільнивши шлях для різноманітних можливостей. "Я звинувачував зовнішні обставини, - розповідає автор про один випадок у своєму житті. - Саме це й робить більшість із нас, коли ми наштовхуємося на стіну й не можемо обійти її. "Справа не в нас, — думаємо ми, — це все стіна". Ми можемо бути успішними практично в усіх сферах нашого життя, але коли йдеться про цю непіддатливу проблему, все здається заплутаним і ми не в змозі побачити вихід із неї. Суть цієї книжки в тому, що вихід насправді є. Я називаю його Ключем".

Юхан Норберг. Прогрес. Десять причин з нетерпінням чекати на майбутнє. – Х.: Фоліо, 2019

З відкритих джерел

Всупереч всім "негараздам", якими нас лякають ЗМІ, та які, безперечно, мають реальну основу (війни, біженці, міждержавні конфлікти), автор цієї книжки (переклад – Наталія Мельник) пропонує з цифрами в руках поглянути  і на "прекрасне минуле", і на історію загалом. І досить глянути на назви розділів, щоб зрозуміти, що прогрес, на якому наполягає автор – це таки наочне явище. Отже, "Їжа", "Санітарія", "Писемність" і "Тривалість життя" більш ніж переконливо доведуть різницю між середньовічним "вчора" і багатовимірним "сьогодні". Не кажучи вже про "Свободу" чи "Права жінок", де можна дізнатися про поступ у соціальній галузі життя. Інша річ, що користуватися усім цим після згаданого "середньовічного", а чи "соціалістичного" минулого ми навчимося тільки завтра, але це вже тема наступної розмови. Поки ж нам пропонують відчути різницю, нагадуючи, що справжній апокаліпсис ми вже не раз пережили. "Деякі вважали це кінцем світу, - пише автор про епідемію чуми. - У 1349 році ірландський чернець записав події і завершив свій текст словами: "Я залишаю пергамент для продовження роботи на випадок, якщо хтось виживе в майбутньому, і який-небудь син Адама зможе уникнути цього мору і продовжити роботу". Після цього тексту є примітка, написана рукою переписувача: "На цьому, здається, автор помер".

Валерія Тимофєєва. Все ти можеш. Проста інструкція по здійсненню мрій.– Х.: Фоліо, 2019

З відкритих джерел

Ця книжка - не зразок мотиваційної літератури, хоча неабияку порцію натхнення читач отримає в будь-якому випадку. Це правдива історія однієї української дівчини, яка не хотіла плисти за течією - працювати в нудному офісі, вечорами заступати на зміну в кухонний рай і раз на рік літати на відпочинок до Єгипту. Хоча всі передумови до цього були, як і у більшості наших сучасників. Тут про те, як своїми силами, без батьківських вкладень і багатих шанувальників, взяти і побудувати життя мрії. Подорожувати безлімітно, працювати в зручний час і без прив'язки до офісу, самостійно формувати своє оточення і приносити користь суспільству. Без "води" і довгих рефлексій, а з конкретними прикладами, вправами, списком корисних посилань і назв потрібних книг. Просто взяти і зробити. "Ловите звоночки, - уточнює авторка. - Если мыслите терминами "ну, если бы у меня было другое образование", "а родись я не в этой стране", "эх, будь я помоложе/красивее/умнее/нужное подставить" — это путь в никуда. Это не конструктивные мысли. Так невозможно наметить путь для развития и решения проблемы. Это только замыкает круг. Если вам нравится страдать, жалеть себя и питаться помощью других — закрывайте эту книгу. То, что будет написано далее, не понравится. Не отзовется".

Ігор Бондар-Терещенко

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на [email protected]

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Loading...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>