(с) Микола Васильков

Андрій Шевченко захворів напередодні вильоту на збори. Я помітив хрип в його голосі ще в четвер. Знімальна група від UNISEF зі своїм роликом на підтримку дітей три години чекала черги у напружений день виконкому ФФУ, наради щодо календаря наступного сезону, призначення Олега Протасова. Цього четверга уся преса була у stand by. Зрештою, коли Шевченко вийшов записуватися в студію, говорити він міг лиш пошепки. Виключення було зроблено для китайського гіганта CCTV: вони пролетіли тисячі кілометрів, і відмовляти людям, у яких на завтра літак, - самі розумієте як важко.

(с) Микола Васильков

Новини за темою: Joma представила нову форму для збірної України. Реакція вболівальників

Коли вже ці медіадні з презентацією нової форми, прес-конференцією та тренуванням минули, збірна почне грати у легкий press silence. На зборах в Австрії працюватиме знімальна група каналів Футбол, прилетять телевізійники з "2+2", проте всіх іноземних журналістів й операторів Шевченко переорієнтував на Загреб на передматчеву прес-конференцію. Зв'язок з українським інформаційним світом реалізовуватиметься через прес-аташе збірної Алекса Гливінського. 

(с) Микола Васильков

Він уже розгорнув широку мультимедійну діяльність. І це правильно: кожна інформація з тренувального табору національної команди цими днями стане новиною.  

В аеропорту, як часто буває в усіх аеропортах, усі фоткаються з усіма, проте один хлопець, напевно, навіть за віком уже пан, став серед нас знаменитим. Йому вдалося спочатку залучити Ярмоленка фотографувати себе із Шевченком, а потім, як на біс, навпаки, Шевченко вже фоткав його з Андрієм Ярмоленком. Це сама по собі така зіркова сесія. Я чекав, чи викладе він ці фото у Facebook. Не дочекався. Напевно то адепт інших паблік-мереж соціяльного спілкування. 

(с) Микола Васильков

Збірну в Австрії зустрів Руслан Малиновський. Він першим із легіонерів приєднався до команди уже в аеропорту Граца, куди прилетів наш чартер. Руслан приїхав із Бельгії. 

(с) Микола Васильков

А в містечку Bad Waltersdorf, точніше навіть у 5 км під ним, у клубному типу готелі AVITA Superior команду зустріли оплесками! Так несподівано, хоча я пригадав, що то нормальна традиція для готелів, куди заселяються відомі збірні. У Франції в Екс-ен-Провансі під час Евра таке було. Персонал вишикувався, аплодував, прапора жовто-синього розтягли. 

(с) Микола Васильков

(с) Микола Васильков

Знову даю відео за цією темою Алекса, він ґрунтовно взявся за телепродакшн.

Новини за темою: Футбол: Шевченко оголосив склад збірної України на матч з Хорватією

І наприкінці цього першого австро-хорватського блогу не можу не запостити світлину абсолютного новачка Миколи Матвієнка з "Карпат". Він уперше натягнув на себе форму із тризубом. Який це за ліком первак для команди Шевченка, хто порахує? 

(с) Микола Васильков

Микола Васильков

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.