Ким би ви могли бути в історії з громадянством Артеменка?

Якщо до сьогоднішнього дня ви досі не знаєте, хто такий Артеменко і яке у нього громадянство, швидше за все ви живете не в Україні, а на цей текст натрапили випадково

Ким би ви могли бути в історії з громадянством Артеменка?
Андрій Артеменко З відкритих джерел

Вадим Колодійчук

Ведучий на "112 Україна"

Якщо до сьогоднішнього дня ви досі не знаєте, хто такий Артеменко і яке у нього громадянство, швидше за все ви живете не в Україні, а на цей текст натрапили випадково

Українська політика якось непомітно для всіх нас перетворилася на детективно-комедійний серіал. Хтось скаже, що це реаліті-шоу. Інший може взагалі згадати Шекспіра з його висловлюванням про "життя – театр". Але в будь-якому разі, ми з вами теж учасники цього дійства. Але яка наша роль? Пропоную дуже простий тест, який допоможе зрозуміти, ким би ви могли бути в історії з громадянством вже не народного депутата Андрія Артеменка.

Новини за темою

Отже, якщо ви дізналися новину про припинення українського громадянства Артеменка за чашкою кави в одній з віденських кав’ярень або десь у Канаді і там намагаєтеся зрозуміти, громадянином якої країни ви є, то існує дуже велика вірогідність, що ви один з головних героїв цього сюжету і вас звати Андрій Артеменко. До речі, ви вважаєте себе першим народним депутатом України, громадянином якої вже не рахуєтесь. Хоча кому це цікаво, ви вже і не народний депутат. Скоро про вас і говорити не будуть.

Йдемо далі. Якщо ви одним з перших повідомили новину про припинення українського громадянства Артеменка, то ви один з представників Радикальної партії Олега Ляшка. І у вас швидше за все є хороші джерела в Адміністрації президента. Або ви випадково туди зайшли і ненароком побачили славнозвісний указ. Єдине, ви так поспішали, що сфотографували його як він і лежав – з іншим папірцем якраз на місці, де мав бути (чи не мав бути) підпис президента. Але яке це вже має значення. Ви, як представник радикалів, виправили помилку партії, виключивши колишнього соратника і може навіть товариша Артеменка зі своїх лав. Скоро про нього ви і говорити не будете.

Новини за темою

Якщо ви точно знаєте, був там підпис президента чи ні, то ви (тут варіантів кілька): один з працівників АП, прес-секретар президента, сам президент або представник Радикальної партії.

Якщо ви можете поставити крапку у суперечках щодо законності позбавлення громадянства Артеменка – ви представник Конституційного суду. І є вірогідність, що вам доведеться це зробити. Якщо, звісно, Андрій Артеменко звернеться до суду і доведе, що у нього тепер немає жодного громадянства. Але до Конституційного суду України можуть звертатися лише громадяни України. Але є ще міжнародні суди. А в Артеменка без обов’язків народного депутата тепер має бути дуже багато вільного часу і він цілком ймовірно може цим зайнятися. Словом, другий сезон цього серіалу ще має всі шанси відбутися.

Досі не знайшли себе? Гаразд, є ще одна група дійових осіб, і їхній список досить великий, тому цілком можливо, що ви зможете себе тут знайти. Якщо ви сьогодні чи минулого тижня заховали свій ще один паспорт іншої країни десь далеко-далеко, наприклад, у банці на городі чи у матері на кухні; серйозно задумалися, що ж тепер робити далі і як не потрапити в халепу, то ви український посадовець чи політик. До речі, порада для вас: те, як ви голосували за зняття депутатських повноважень з Артеменка, може вас видати – не паліться!

Новини за темою

Якщо ж ви спостерігали за цим всім з байдужістю і вам ні холодно, ні жарко від того, що Андрій Артеменко більше не громадянин та народний депутат України – то швидше за все ви на третьому балконі під час цієї вистави і ваш статус у цьому випадку – ви журналіст, або навіть простий українець та потенційний виборець.

І останнє, якщо до сьогоднішнього дня ви досі не знаєте, хто такий Артеменко і яке у нього громадянство, швидше за все ви живете не в Україні, а на цей текст натрапили випадково. У такому разі дозвольте дати вам одну пораду – почитайте ще наш сайт, тут безліч цікавих історій, які можуть відбуватися лише в одній країні. І, скоріше за все, на вашій Батьківщині ви такого не побачите.

Вадим Колодійчук

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...