Кому вірити – Луценку чи Держдепу з ФБР?

Кому вірити – юристу-початківцю чи західним інституціям?

Кому вірити – Луценку чи Держдепу з ФБР?
Генпрокурор України Юрій Луценко Українське фото

Віктор Небоженко

Український політолог, соціолог

Кому вірити – юристу-початківцю чи західним інституціям?

Оригінал на сторінці Віктора Небоженка в Facebook

Дарма тандем генпрокурор-президент грає в цю гру з публікацією "прослуховування" своїх політичних супротивників. Причому, Юрій Луценко робить це вже удруге у своєму житті. Він добре пам'ятає, чим все це закінчилося, і добре знає, чиї "вуха там стирчали". Завтра чи пізніше, в потрібний час, раптом, зовсім випадково може спливти і "прослуховування" самого Луценка, при вкрай несприятливих або обтяжуючих його майбутнє обставинах. І він тут же почне кричати, що ці плівки – це фальсифікація. А всі інші плівки про політичних супротивників і економічних суперників – це правда. Точно так, як генпрокурор заявляє, що використання оперативних методів стосовно депутата Розенблата – це законно, а от використання цих засобів і методів проти випадкових знайомих Луценка – це незаконно.

Ну як їм вірити після цього. Як, взагалі, можна вірити генпрокурору Луценку, коли він заявляє, що НАБУ – антидемократична, напівтаємна, непідконтрольна нікому організація, яка не бореться з корупцією. А ось МВФ, ФБР, Інтерпол, Держдеп США і ЄС заявляють зворотне. Кому вірити – юристу-початківцю (генпрокурору) чи західним інституціям?

Важко знайти правду, зробити вибір на тлі потужної атаки на НАБУ і САП, Антикорупційний комітет ВР, чесних депутатів і всіх, хто хоче боротися з корупцією в Україні. Так, НАБУ і САП слабкі та недосвідчені, вони роблять купу помилок, але вони не підпорядковуються адміністрації президента – в цьому їхній жахливий недолік, злочин, з точки зору влади.

Новини за темою

Але генпрокурора і президента після того, що вони накоїли з НАБУ і САП, вже не шкода. Хай самі викручуються. Гірше інше, опублікувавши інформацію про таємних агентів і методи їхньої роботи, влада сама не зможе розраховувати на ефективність роботи своїх таємних агентів у МВС, СБУ та в інших спецслужбах.

Більш того, під час політичної боротьби в Україні може з'явитися інформація про те, що генпрокурор або навіть сам президент протягом своєї бурхливої політичної біографії та бізнес-кар'єри, самі того не підозрюючи, щільно контактували з таємними агентами Росії як країни-агресора. Вони могли не здогадуватися про це, але модний зараз у внутрішньополітичній боротьбі багатьох країн "метод Трампа" активно працює не тільки в США, але і в Україні, інших країнах, наприклад, в Угорщині, Польщі, Чехії та Сербії.

Віктор Небоженко

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@ href="https://112.ua/" target="_blank">112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів