112.ua

Мені здається, це абсолютно неправильна позиція телебачення. І, зокрема, вашого каналу. Тільки цьому і присвячують час - скандалам.

Я хотів би розглядати законотворчі дії. А хто там приніс якісь сухарі чи хто бійку якусь влаштував... Наслідків для суспільства законотворчих дій це не несе. Бюджет у нас мінімально обговорено на телеканалах, хоча це рівень зарплат, пенсій. А тут: чия квартира чи якась сутичка. Цьому присвячують максимальна кількість уваги. Якщо ви можете казати про зменшення рівня культури депутатів... Ну, це помітно, але не лише на рівні ВР, а загалом у суспільстві, бо більше агресії, і про це потрібно говорити. Мені здається, що надмірна увага до цієї події…

Новини за темою: "Володя, є..аш": Всі бійки Володимира Парасюка

Надмірна увага у вас до таких от дій депутатів. Мені б більше хотілося, щоб ми розглядали їхню законотворчу діяльність, а не сутички за межею парламенту, які насправді ні до чого не призвели.

Іноді кажуть, що ну і добре, представника ПР побили. На що я відповідаю: це загострена проблема, яку не було вирішено два роки тому. У чому ця проблема? У нас було абсолютно неправильно здійснено закон про люстрацію. Якби в законі про люстрацію була політична відповідальність представників попереднього режиму (не за державну участь, а за політичну участь), тоді представники ПР не могли б потрапити і до ВР. І вони б не були в рівних умовах між собою. Якби в нас належним чином було засуджено ПР і Компартію, наприклад, за ратифікацію Харківських угод, то керівництво ПР не мало б права брати участь, зокрема, і в балотуванні до ВР.

Новини за темою: Гончаренко vs Скорик: Коментарі учасників скандалу

І проблеми, яка була у вас в ефірі, просто не виникло б. У нас закон про люстрацію було викривленим алгоритмом здійснено. Там було не за участь у політичних антидержавницьких структурах, а за те, що люди були на державних посадах. Таким чином, люди з ПР просто перейменувалися в "Опоблок", і вони знову депутати.

Олесь Доній

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.