112.ua

Микола Скорик

Олексій Гончаренко - це людина, яка все життя була в Партії регіонів, яка у 2007 році зробила в рамках фракції Регіонів в Одеській міській раді фракцію "Регіони за Януковича".

Я повинен прокоментувати сухарі, те, що вони валяються, і те, що пан Гончаренко - дуже така, м'яко кажучи, підла, безпринципна і недалека людина.

Пан Гончаренко, як у фільмі "Міміно", відчуває особисту неприязнь до мене, і тільки з цим все пов'язано, всі дії пана Гончаренка, який був вигодуваний попереднім режимом. У той час, коли мене відправили до Криму з Одеси, пан Гончаренко був першим заступником голови Одеської обласної ради. У 2012 році вся Одеса була заклеєна бордами про те, як пан Гончаренко захищає російську мову від злочинного наступу держави Україна, а тепер пан Гончаренко розповідає, як він захищає рідну Україну від агресора РФ.

Новини за темою: У залі Ради сталася бійка між Гончаренком і нардепами від "Опоблоку"

Бити Гончаренка, щоб повеселити канали, як вчора робив Парасюк, я не буду, тому що Гончаренко своє знайде, і все дуже швидко змінюється...

Я виріс в Одесі, де цінують гумор, але в даній ситуації це не гумор, це примітивне жлобство. У відповідь на жлобство, напевно, на вулиці в дитинстві я б дав пану Гончаренку в морду. У Раді, в силу того, що я не так вихований, я цього робити не буду.

Я дуже забруднив себе тим, що згадую цю людину. Є друзі, є вороги, а Гончаренко - зрадник, який був при тій владі, цілував в одне місце попереднього президента, а тепер він те ж саме робить з нинішньою владою.

Я не розумію, в чому мені виправдовуватися, адже нічого незаконного я не скоював, що мені коментувати? Я десять разів вже сказав, що я не збираюся їхати. Я з повагою ставлюся до пана Луценка. Але чому саме я? Тому що я останнім часом був спікером "Опозиційного блоку" на всіх центральних ЗМІ, тому, що я активно вимагаю розслідування подій 2 травня в Одесі ... Думаю, що зараз ГПУ буде вчиняти дії, щоб сфальсифікувати, щоб якось відзвітувати перед міжнародним співтовариством про розслідування подій 2 травня в Одесі.

До речі, в них пан Гончаренко брав активну участь. Ми допомогли родичам загиблих направити документи до Гаазького трибуналу, Європейського суду з прав людини. Саме це турбує пана Гончаренка, саме це турбує владу, і вони намагаються відволікти увагу. І вони вирішили, що я такий зручний персонаж для того, щоб боротися з попередниками, для того, щоб показати, які вони справедливі. Я, на відміну від Гончаренка, за попередньої влади працював у Криму міністром фінансів АР Крим у складі України, і в часи мого управління, коли я був главою міністерства, надходження до бюджету Криму зросли в три рази, в тому числі завдяки моїй безпосередній участі. Я хочу запитати, що за цей час зробив пан Гончаренко, будучи заступником голови Одеської обласної ради, а потім першим заступником? І про це ніхто не говорить...

Олексій Гончаренко

Коли через 2,5 роки нарешті є результат, я не можу його так просто не відзначити і не поставити таку крапку. Тому я сьогодні прийшов у ВР з сухарями. Я прийшов, абсолютно мирно поклав. Прийшов би Скорик, порадів, що ось вже його чекає, що про нього подумали з самого ранку. А вони нервові.

Я звертався до СБУ з приводу ще одного цікавого факту. Зараз на тих плівках, які опублікувала Військова прокуратура, там Глазьєв, радник Путіна, дає команди харківським і одеським сепаратистам, що їм робити. У розмові з одеськими сепаратистами він каже, що нам потрібна сесія Одеської облради, це датовано 1 березня. І ввечері цього дня Микола Скорик ініціює нараду, на якій ініціює сесію облради. Я не вірю в такі збіги. А на цю сесію облради приходять бойовики з бітами, з ланцюгами, з криками "Новоросія, референдум" штурмувати облраду. І їхнього лідера охорона обласної адміністрації пропускає до залу і запускає на трибуни... Є такі питання, за які доведеться відповідати. Скорику доведеться відповідати.

Новини за темою: Парасюк vs Вілкул: Пояснення фігурантів бійки

Даремно його колеги забрали все. Вони там голодують, схоже. На вигляд не скажеш, такі хлопці там. Там грам 300. Там у них найактивніший депутат Мирний, а він такий трохи не мирний. Це не страшно, це лікується.

Я подумав, що Скорик зараз хвилюється і думає, як воно там буде. А вже сухарі є. Якось вже легше.

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.