Голосування внутрішніх переселенців: У чому проблема?

Голосування внутрішніх переселенців: У чому проблема?
З відкритих джерел

Никита Синіцин

Журналіст

Майбутні президентські вибори мають багато аспектів, один з яких – право голосу для внутрішніх переселенців з Донбасу та Криму. Право голосу останніх давно вже перетворилося з загалом стандартної демократичної процедури в один з інструментів політичного піару і антипіару.

Представники опозиції часом спалахують праведним гнівом, звинувачуючи владу у позбавленні внутрішніх переселенців права голосувати, тим самим вибиваючи з-під ніг опозиції частину електорату. Загалом-то, дещиця правди в подібній заяві є, але є й інші моменти.

Говорити про неможливість для переселенців голосувати буде не зовсім коректно – така можливість надана вітчизняним законодавством і реалізується Центральною виборчою комісією України з січня.

Спочатку ЦВК сподівалася на прийняття законопроекту №6240, який "лежить" в парламенті з березня 2017 року, але врешті-решт пішли по більш простому шляху, дозволивши переселенцям змінювати виборчу адресу по максимально простому шляху. Втім, останнє доступно всім жителям України.

Сам процес тимчасової зміни виборчої адреси дійсно не представляє з себе нічого складного – досить з'явитися у відділ ведення реєстру виборців за місцем свого фактичного перебування, маючи при собі оригінал паспорта та ідентифікаційний код платника податків.

Новини за темою

Деякі недовірливі можуть прихопити з собою довідку переселенця, але у перелік обов'язкових документів вона не входить, і, як показує практика, зазвичай навіть не питається.

На місці переселенець пише заяву на тимчасову зміну виборчої адреси відповідно до наданого стандартному зразку, або точніше ставить підпис під уже роздрукованим бланком заяви, і після цього отримує посвідчення про тимчасову зміну виборчої адреси.

Переселенці, які скористалися даним способом реалізувати право голосу в січні, витрачали на всю процедуру 10-15 хвилин. Втім, не виключалися і форс-мажори, на зразок програми, що "зависла" або зв'язку з сервером, внаслідок чого отримати посвідчення про тимчасову зміну виборчої адреси відразу не виходило.

Проте особливих незручностей це не викликало, оскільки саме посвідчення просто надсилається листом на пошту за місцем фактичного проживання.

Переселенцям, яким нещодавно виповнилося 18 років і для яких голосування на президентських виборах 31 березня стане першим, повинні знайти "поручителя", який підтвердить місце проживання. Втім, оскільки багато з них живуть з батьками, з цим особливих проблем не виникне, хіба що займе додатково кілька хвилин для написання заяви-гарантії.

"Покровськ – 10 хвилин, з документів – паспорт та довідка переселенця… Суми, все протягом 15 хвилин, я і чоловік… Київ – 20 хвилин на двох… Черкаси – 13 хвилин і ніяких черг… Буча – 10 хвилин. Ірпінь – 10 хвилин…", – такий хронометраж часу на оформлення посвідчення про тимчасову зміну виборчої адреси наводять ті, хто ним скористався.

Єдиною незручністю процедури всі одностайно визнають хіба що необхідність повторного її проходження в разі другого туру президентських виборів, в неминучості якого майже ніхто не сумнівається.

Втім, всі, хто скористалися своїм правом на тимчасову зміну виборчої адреси зараз, явно потрапили в "вікно" відсутності бажаючих отримати відповідне посвідчення і тому не мали проблем з чергами.

У цьому сенсі прогноз голови Центральної виборчої комісії Тетяни Сліпачук від 23 січня про 10-15 хвилин на процедуру для тих, хто скористається нею зараз до виникнення передвиборних черг, повністю підтвердився.

Однак незважаючи як на теоретичну, так і практичну, в усякому разі поки, легкість процедури тимчасової зміни виборчої адреси, існує точка зору про незручність такого способу, яку підтримують як громадські організації, так і окремі переселенці.

29 січня громадські організації "Громадський холдинг Група Впливу", "Центр інформації про права людини", БФ "Право на захист", Валерія Вершиніна, менеджер програми "Радник з питань ВПО", Stabilization Support Services, БФ "Схід SOS", "Донбас СОС", "Крим СОС" звернулися до голови ЦВК Тетяни Сліпачук.

Новини за темою

У своєму зверненні громадські діячі, відзначаючи зусилля Виборчкому і особисто його голови, вказують на проблемні сторони майбутнього голосування для переселенців і просять лібералізувати процедуру голосування, зокрема:

- забезпечити можливість подання заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси через онлайн-кабінет виборця на сайті Державного реєстру виборців;

- розробити механізм, який дозволить уникнути необхідності повторного подання заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, за бажанням виборця (через онлайн-кабінет, через відповідну відмітку в заяві) у разі призначення повторного голосування;

- дозволити мобільним категоріям громадян не надавати до заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси, документи, що обґрунтовують необхідність зміни місця голосування. Зараз ця норма майже безперешкодно працює для виборців, виборча адреса яких знаходиться на тимчасово окупованих територіях Донбасу і Криму;

- забезпечити можливість брати участь у загальнодержавних виборах громадянам України, які не мають зареєстрованого місця проживання, зокрема:

а) тим громадянам України, які вибули з Реєстру виборців (наприклад, студенти, які виписалися з гуртожитків і не змогли повернути попередню реєстрацію місця проживання);

б) дітям з числа внутрішньо переміщених осіб, які досягли 18 років, які при отриманні паспорта громадянина України не змогли зареєструвати місце проживання ні за адресою покинутого дому, ні за місцем фактичного проживання.

У сутності, пропозиції, висловлені громадськими організаціями, особливо в сенсі необхідності відмови від повторної процедури подання заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси у другому турі, виглядають цілком розумно і обгрунтовано.

Та й можливість подання заяви про тимчасову зміну місця голосування без зміни виборчої адреси через онлайн-кабінет виборця на сайті Державного реєстру виборців виглядає цілком виправданою.

Справді, поки середній час отримання посвідчення про тимчасову зміну виборчої адреси займає 10-15 хвилин, але і кількість тих, хто скористалися цим правом складає всього 9,5 тисяч осіб за даними сайту Держреєстру.

За даними Міністерства соціальної політики в Україні зареєстровані 1,512 млн внутрішніх переселенців. Більшість традиційно відкладає свій візит на останній момент.

Новини за темою

Це пояснює відсутність черг у відділах ведення реєстру і швидкість оформлення, наближення до виборів збільшить цю кількість, але все ж в запасі є ще більше 7 тижнів.

У випадку другого туру президентських виборів строк обмежиться 3 тижнями. Тобто у разі напливу бажаючих працювати відділам ведення держреєстру виборців буде куди складніше, а термін процедури зміни виборчої адреси напевно зрушиться в бік збільшення.

Наскільки ця процедура стане довшою, передбачити не можна, поки не набереться статистики з бажаючих проголосувати в першому турі. Втім, якщо їх буде достатньо багато, ЦВК може піти назустріч громадянам.

Скептично до процедури відносяться і деякі внутрішні переселенці, які заявляють, що сама процедура хоча і нескладна для одних, інших може "відсікти" від виборів.

"Я проживаю в Києво-Святошинському районі, а це близько 200 тисяч виборців, і всі вони в разі чого звернуться за однією адресою - проспект Перемоги, 126. Мені, взагалі-то пощастило, як і всім, хто пройшов процедуру в січні – черг не було, тим не менш мене спершу змусили зробити ксерокопію, хоча оригінал паспорта при мені.

Мінус 12 гривень і 40 хвилин часу - прийшов якраз напередодні перерви. Після перерви віддав ксерокопії та отримав талон через 10 хвилин – і я був єдиний бажаючий. Сказав співробітникові, що при такій швидкості їм буде важко і отримав відповідь, що на минулих виборах був дурдом, адже не було переселенців, не було активної забудови району і нових мешканців.

Тобто зараз так – реалізувати це своє право на голосування я можу, але чим ближче до виборів, тим це буде складніше, а що буде між першим і другим туром виборів, я навіть уявити боюся.

Плюс треба враховувати, що багато переселенців живуть не в місті, а в селах в районі. Дістатися до відділу ведення реєстру виборців - час і 20 гривень на квиток в одну сторону. На 2 тури виходить 80 гривень, і на ксерокопії - разом не менше 100 гривень з людини.

Гроші начебто й невеликі, але платити за право, яке тобі і так дано?" - наводить свої аргументи донеччанин Сергій. 

Мала статистика тих, хто тимчасово змінили виборчу адресу, поки не дозволяє стверджувати, чого більше в таких думках – реальних незручностей для переселенців або їх небажання голосувати.

Цікаво інше – лібералізація процедури тимчасової зміни виборчої адреси створює непоганий резерв для маніпуляцій на майбутніх виборах, причому про це цілком офіційно заявили в СБУ.

Так, начальник Управління СБУ в Луганській області Олег Козловський заявив про те, що зловмисники вже розробляють механізм фальсифікації результатів виборів з використанням голосів осіб, які постійно проживають на тимчасово окупованій території Донбасу і анексованого РФ Криму.

У чому конкретно полягатиме цей механізм, і хто ці зловмисники, силовик не пояснив, але поскаржився, що цьому дуже сприяє лібералізація ЦВК процедури зміни вимушено переміщеними особами виборчої адреси.

Микита Сініцин

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів

d="M296.296,512H200.36V256h-64v-88.225l64-0.029l-0.104-51.976C200.256,43.794,219.773,0,304.556,0h70.588v88.242h-44.115 c-33.016,0-34.604,12.328-34.604,35.342l-0.131,44.162h79.346l-9.354,88.225L296.36,256L296.296,512z"/>