Диво в Барселоні: Дурість і печаль Парижа

Парижани самі зробили все, щоб покинути ЛЧ

Вчора в Барселоні на наших очах створилася історія. Ще ніколи до цього моменту команда не відігравала в Лізі чемпіонів поразку 0-4.

"Диво". Так багато хто назвали подію. І це правда. Ймовірність того, що "Барселона" виграє з потрібним рахунком, була близька до нульової. Але каталонці зуміли показати, що шанс є завжди і їм потрібно просто скористатися. Особливо, коли суперник робить буквально усе, щоб ти зміг зробити раніше назване неможливим.

На превеликий жаль, всю винятковість цього матчу робить не пишність каталонської команди. А недоладність парижан. Якщо в першому матчі вони показали, що можуть вважатися грандом європейського футболу, то у другому поєдинку весь світ побачив, наскільки дурним може бути підхід до матчу.

Коли ти граєш проти сильного суперника і в тебе є фора в чотири м'ячі, що варто робити? Спочатку не дати супернику забити швидкий гол. Зробили? Звичайно. Коли ти пропускаєш гол на 3-й хвилині, що потрібно зробити? Зібратися і показати власну психологічну стабільність. Зробили? Так. Особливо, Курзава. І так далі, до самого кінця поєдинку. Плюс до цього варто додати дуже спірні рішення Айтекіна, який, наприклад, побачив пенальті у "нирку" Суареса, а у ворота "Барси" свиснути не зважився.

Беремо матч "Наполі" - "Реал", який був днем раніше. Неаполітанці зробили за гру 631 пас, "Реал" - 521. "Арсенал" у грі проти "Баварії" зробив 423 передачі. Матч "Боруссія" - "Бенфіка", рахунок 4-0, співвідношення пасів 473-389. Гравці ПСЖ за весь матч у Барселоні зробили 251 пас, з яких лише 183 точних.

"ПСЖ" зіграє з "Баварією" 27 вересня. Онлайн можна читати на 112.ua/https:/112.ua/">112.ua в середу, 27 вересня. Початок о 21:15.

Парижани вийшли на гру так, ніби вони вже не просто в чвертьфіналі, а грають останні 10 хвилин матчу. Це було безвідповідально, негарно, невміло, соромно і ганебно. За таке тренерів і гравців потрібно видворяти з клубу. Шкода, що зараз не кінець сезону.