Дуга імені Дугіна: Як націоналісти вектор країни міняли

Ідея Балто-Чорноморської дуги належить поетові Юрію Липі, і народилась вона десь перед Другою світовою

Дуга імені Дугіна: Як націоналісти вектор країни міняли
"РИА Новости"

Володимир Манько

політичний експерт

Ідея Балто-Чорноморської дуги належить поетові Юрію Липі, і народилась вона десь перед Другою світовою

Зміна зовнішньополітичного курсу України. Як думаєте, від кого можна очікувати такого? Від комуністів, регіоналів? Ні. Від націоналістів!

Представники "Свободи", "Правого сектора", "Національного корпусу" підписали маніфест, у якому йдеться про новий геополітичний вектор: не на Захід, а на Балто-Чорноморський союз.

Те, що націоналісти об'єднуються, це добре. Але що нам дасть цей союз?

Ідея Балто-Чорноморської дуги належить поетові Юрію Липі, і народилась вона десь перед Другою світовою. Так, на той час вона була актуальна, бо зі Сходу був Сталін, а із Заходу Гітлер. Україна між ними. У планах їх обох української держави не було.

Що маємо зараз? Зі Сходу Путін, а із Заходу хто? Наші партнери, які допомагають нам зберегти державність і вистояти проти Путіна. Якби там націоналісти не шпетили ліберальний Захід, але саме він зупинив просування РФ далі вглиб України, коли в нас майже не було армії.

Новини за темою

З ким взагалі планують єднатись націоналісти у цій дузі? Головна ланка там Україна-Польща. Без цього дуга не має сенсу. Побачив би, як українські та польські націоналісти будуть об'єднуватись в дугу. Скорше поб'ються один з одним. Хоча такий союз можливий, коли Путін буде десь під Варшавою.

Тобто відмовлятись від інтеграції у ЄС заради цієї примарної дуги - це помилково.

Я розумію націоналістів, "білих вождів" та інших. На Заході багато мусульман та темношкірих. Багато геїв і лесбійок. Де їх мало? У Росії! То, може, й її покликати в дугу? Тоді це буде дуга імені Дугіна.

Зміна геополітичного курсу України йде урозріз з боротьбою Майдану за угоду про Асоціацію Україна-ЄС. Бо за європейське майбутнє стояли усі ми. А не за Балто-Чорноморське.

Володимир Манько, політичний експерт

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів