Верховная Рада

Оригінал на сторінці Сергія Фурси у Facebook

Депутат з "Відродження" хоче підкосити "Прозорро". Воно і зрозуміло. Відродження ж. Епоха Ренесансу. Дуже хочеться відродити тендерну палату. У них там у фракції є фахівець.

Група товаришів внесла законопроект №6220, щоб через прокуратуру закривати справи НАБУ. Але і зрозуміло. Так зручно. Так звикли.

Депутат Балога пише, що Супрун робить погану медичну реформу. Воно і зрозуміло. Якби депутат Балога похвалив реформу Супрун, от тоді треба було б переживати, що з цією реформою щось не так.

Новини за темою: Гройсман готовий піти у відставку у разі відсутності пенсійної реформи, але переконаний, що проведе її

Депутат Савченко пише листи, що не можна робити земельну реформу. Спасибі депутату Савченко, тепер ми знаємо, що з приводу земельного ринку думають Кремль і Медведчук. Зручно же. У самій Росії давно є ринок землі, але не дати його зробити в Україні в рамках боротьби проти економіки України - цілком логічний крок. Савченко ось підтверджує.

Дуже добре, що депутати так добре відпочили. І з новими силами взялися за реформи в країні. Це дуже тішить.

Як і радує те, що вони знову нічого не зрозуміли. Депутати з "Відродження" не розуміють, що нехай їхні голоси і допомагають "вирішувати питання", але глобально вони нічого змінити не зможуть. І відкотити назад "Прозорро" їм ніхто не дасть. Радує, що тупі спроби боротьби з НАБУ тривають. І люди ломляться безпосередньо і в обхід, не розуміючи, що врешті-решт все одно дозволить пані посол. І всі їхні спроби пошлють куди подалі. Радує, що депутати настільки дурні, що, навіть якщо вони дуже розумні в схемах, їм не зрозуміти, що коли люди з їхнім іміджем лають новації, то це автоматично означає, що такі новації треба підтримувати.

Новини за темою: Імітація замість реформ: Чому Україна втрачає можливості у спорті

Їй Богу, мовчали б уже в ганчірочку. І просто торпедували б реформу медицини в комітеті. Як вони і робили до цього. Але їм хочеться слави. І це їх знищить. Хоча не факт, що у міністра вистачить сил протягнути важливі реформи. І радує, що є Надія Савченко, яка у в'язниці так полюбила епістолярний жанр, що пише направо і наліво. Радує, адже дурість кожного повинна бути видна. І чим більше Надія Савченко пише, тим зрозуміліше стає те, що "хороші чоботи, треба брати".

Сергій Фурса

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.