Депутати валять реформи, але це навіть радує

Радує, що депутати настільки дурні, що, навіть якщо вони дуже розумні в схемах, їм не зрозуміти, що коли люди з їхнім іміджем лають новації, то це автоматично означає, що такі новації треба підтримувати

Депутати валять реформи, але це навіть радує

Сергій Фурса

Інвестбанкір

Радує, що депутати настільки дурні, що, навіть якщо вони дуже розумні в схемах, їм не зрозуміти, що коли люди з їхнім іміджем лають новації, то це автоматично означає, що такі новації треба підтримувати

Оригінал на сторінці Сергія Фурси у Facebook

Депутат з "Відродження" хоче підкосити "Прозорро". Воно і зрозуміло. Відродження ж. Епоха Ренесансу. Дуже хочеться відродити тендерну палату. У них там у фракції є фахівець.

Група товаришів внесла законопроект №6220, щоб через прокуратуру закривати справи НАБУ. Але і зрозуміло. Так зручно. Так звикли.

Депутат Балога пише, що Супрун робить погану медичну реформу. Воно і зрозуміло. Якби депутат Балога похвалив реформу Супрун, от тоді треба було б переживати, що з цією реформою щось не так.

Новини за темою

Депутат Савченко пише листи, що не можна робити земельну реформу. Спасибі депутату Савченко, тепер ми знаємо, що з приводу земельного ринку думають Кремль і Медведчук. Зручно же. У самій Росії давно є ринок землі, але не дати його зробити в Україні в рамках боротьби проти економіки України - цілком логічний крок. Савченко ось підтверджує.

Дуже добре, що депутати так добре відпочили. І з новими силами взялися за реформи в країні. Це дуже тішить.

Як і радує те, що вони знову нічого не зрозуміли. Депутати з "Відродження" не розуміють, що нехай їхні голоси і допомагають "вирішувати питання", але глобально вони нічого змінити не зможуть. І відкотити назад "Прозорро" їм ніхто не дасть. Радує, що тупі спроби боротьби з НАБУ тривають. І люди ломляться безпосередньо і в обхід, не розуміючи, що врешті-решт все одно дозволить пані посол. І всі їхні спроби пошлють куди подалі. Радує, що депутати настільки дурні, що, навіть якщо вони дуже розумні в схемах, їм не зрозуміти, що коли люди з їхнім іміджем лають новації, то це автоматично означає, що такі новації треба підтримувати.

Новини за темою

Їй Богу, мовчали б уже в ганчірочку. І просто торпедували б реформу медицини в комітеті. Як вони і робили до цього. Але їм хочеться слави. І це їх знищить. Хоча не факт, що у міністра вистачить сил протягнути важливі реформи. І радує, що є Надія Савченко, яка у в'язниці так полюбила епістолярний жанр, що пише направо і наліво. Радує, адже дурість кожного повинна бути видна. І чим більше Надія Савченко пише, тим зрозуміліше стає те, що "хороші чоботи, треба брати".

Сергій Фурса

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...