Чудово, коли неприємний сусід сам відмовляється приходити до вас на свято, і у вас виходить чудова вечірка

Так вийшло і з відсутністю Росії на цьогорічному пісенному конкурсі. Не було відчуття дискомфорту. На мить мені здалося, що всі забули про існування Путіна

Чудово, коли неприємний сусід сам відмовляється приходити до вас на свято, і у вас виходить чудова вечірка

Вадим Колодійчук

Ведучий на "112 Україна"

Так вийшло і з відсутністю Росії на цьогорічному пісенному конкурсі. Не було відчуття дискомфорту. На мить мені здалося, що всі забули про існування Путіна

Все-таки добре, що Росія відмовилася делегувати свого представника на Євробачення до Києва. Конкурс пройшов яскраво та спокійно, якщо, звісно, не враховувати голі сідниці. Але оцінку цим діям мають дати правоохоронні органи. Хоча якщо прочитати коментар міністра внутрішніх справ на його сторінці у Facebook щодо затримання Віталія Седюка, юнака, який вистрибнув на сцену під час виступу Джамали, то, мабуть, краще вже це залишити без будь-яких оцінок. Хай свій вирок ухвалить вітчизняна Феміда, у неї ж очі зав’язані.

А сама ситуація з Євробаченням без РФ цього року нагадує життєву ситуацію. Мабуть, у кожного таке було: у вас якесь свято, наприклад, день народження чи весілля. Ви запросили всіх, у тому числі своїх сусідів, які, м’яко кажучи, неприємні вам (бо не запросити не можна було). Ви вже думаєте, як би уникнути всіх можливих форс-мажорів, які може спричинити ваш небажаний гість. І тут він демонстративно відмовляється йти на ваше свято. Ура! Ситуація вирішилася сама собою. Вам буде дуже комфортно, і ви спокійно далі готуєтеся до урочистостей та насолоджуєтеся самим святкуванням.

Так вийшло і з відсутністю Росії на цьогорічному пісенному конкурсі. Не було відчуття дискомфорту. На мить мені здалося, що всі забули про існування Путіна, його дій на міжнародній арені та в Україні, але потім обстріли Авдіївки про це нагадали.

Новини за темою

До речі, саме через ці події президент скасував свій візит на конкурс. Але, напевно, все така треба було звернути увагу глядачів і на події на Донбасі? Тому що сідниці ми побачили, а про агресію РФ проти нашої держави – ні. Це було б чергове потужне повідомлення. Хтось може сказати, що культура і цей конкурс поза політикою. Але тут йдеться не про політику, а людські життя, які забирають російські снаряди лише за декілька сот кілометрів від Києва. Показово, що переможець Сальвадор Собрал на свою першу конференцію прийшов у світшоті із закликом рятувати біженців, які прямують до Європи.

Новини за темою

А ще я вкотре переконуюся, що українці дуже люблять музику та драму. У нас національна здібність знаходити драматизм, себто зраду і перемогу, у будь-якій події. Навіть на Євробаченні. І навіть без Росії. Чого тільки вартий фінал і підрахунок голосів. Коли з’ясувалося, що представник Болгарії співав в анексованому Криму в 2014 році, потім ми почули його інтерв’ю російським ЗМІ та слова про те, що він розіб’є нагороду Кришталевий мікрофон у Москві. А тепер він може стати переможцем. Судячи з моєї стрічки новин у Facebook, українці занепокоїлися та почали вболівати за всіх інших ймовірних переможців, але не за Болгарію.

Вадим Колодійчук

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...