Чому у нинішніх чиновників не вдається змінювати країну

Чому у нинішніх чиновників не вдається змінювати країну
112.ua

Єгор Соболєв

Народний депутат України

Передрук блогу Єгора Соболєва на сторінці Facebook:

Чому у нинішніх керівників держави не виходить його будувати?

Ось маленький приклад, який все пояснює.

Більшість топ-чиновників, яких привів до влади Євромайдан, тісно пов'язане корупційними бізнесами з тими, кого Євромайдан вигнав.

Новини за темою

  • 02.03.2015

Новини за темою

У них не може вийти, тому що, розповідаючи про європейську Україну, покладаючи квіти до місць розстрілу Небесної сотні, вимагаючи звільнення Наді Савченко, вони далі роблять те, що робив Янукович: перетворюють владні повноваження в гроші.

Як це змінити?

По-перше, припинити за таких голосувати. Кожного зрадника Евромайдана до влади привели ми на досить демократичних виборах. Про це кожному треба подумати.

По-друге, припинити миритися зі зрадою і гнати кожного зрадника - як вигнали Ярему. Скільки б зусиль для цього не знадобилося, іншого виходу у нас немає.

Новини за темою

по-третє, припинити самим уникати влади. Це самий надійний метод. Треба, щоб евромайдановцы ставали новими прокурорами, суддями, чиновниками. Викиньте з голови думка, що політика - це брудна справа. Вона така, якою її роблять ті, хто нею займається. Тому йдіть і беріть стільки влади, скільки зможете.

Євромайдан в перший тиждень дуже часто скандував: "Влада - це ми". Тоді це було проголошення мрії. Тепер цю мрію треба втілювати, а не сподіватися, що бізнес-партнери Кравця, Льовочкіна, Януковича і т. д. побудують держава, за який вийшов Євромайдан.

Новини за темою

  • 26.02.2015

Новини за темою

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтесь із правилами публікацій пишіть на blog@112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів