Чому топ-менеджери йдуть з Facebook

Чому топ-менеджери йдуть з Facebook
kyiveuromarathon

Оригінал на сторінці Романа Комизи у Facebook

Втеча інсайдерів - тривожний сигнал щодо перспектив Facebook. Так, засновники Instagram Кевін Систрем і Майк Крігер оголосили про свій відхід з Facebook. Головною причиною звільнення називають незгоду з агресивним і таким, що позбавляє автономії, втручанням очільника Facebook Марка Цукерберга в управління сервісом.

За даними The New York Times, засновники сервісу не згодні з тим, як розвивається їх сервіс під керівництвом Цукерберга. Зокрема, їм не подобаються зміни, пов'язані з умовами коментування дописів, а також те, як пости з Instagram впроваджуються в стрічки Facebook.

Новини за темою

Нагадаю, це вже не перший відхід топ-менеджерів сервісів, куплених Facebook. Раніше в 2018 році Facebook залишив засновник WhatsApp Ян Кум - він пішов через незгоду зі стратегією розвитку месенджера, запропонованою керівництвом Facebook.

Моя думка. Справа тут, звісно, не тільки в порушенні автономії і агресивних підходах Цукерберга. До речі, Цукерберга не слід демонізувати - він намагається вичавити з компанії максимум, намагаючись втриматися на плаву, в той час як її нестримно тягне донизу. Ця тенденція поки не настільки очевидна для всіх, але інсайдери прекрасно все розуміють. Тому роблять висновки. А решта, швидше, привід, а не причина.

Роман Комиза

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів