Через борги водоканалів за електроенергію багато міст України залишаються без води

Через борги водоканалів за електроенергію багато міст України залишаються без води
kyiveuromarathon

Оригінал на сторінці Андрія Геруса в Facebook

З 25 липня у Новомосковську Дніпропетровської області серйозні проблеми з подачею води.

Не гарячої, а звичайної холодної. Спочатку її подавали лише по декілька годин на добу. Але до верхніх поверхів вона часто взагалі не доходила через низький тиск. А з цієї неділі 70-тисячне місто лишилося повністю без води.

Подібна ситуація вже була у Новомосковську 5-11 травня. Справа у тому, що Новомосковськ купує воду у міста Дніпро, а це за 25 км. Тобто наявні великі витрати електроенергії для прокачування води, а також відповідно втрати у мережі.

Зрозуміло, що зі зростанням ціни на електроенергію з 1 січня та 1 квітня ситуація значно ускладнилася. Зросли заборгованості (до 13 млн грн), загострилися відносини між Дніпром та Новомосковськом. У сухому підсумку - немає холодної води у споживачів, навіть у тих, які за все відповідально платили.

Новини за темою

Ситуація ніби виправляється і вже до завтрашнього ранку подача води має бути відновлена. А споживачам найближчим часом планують знову підняти тарифи на воду.

Також вже місяць без води сусідні військові містечка Гвардійське та Черкаське (там розташовані 25-а та 93-а бригади) - до них 48 км застарілого водопроводу. Там теж виникли борги і "Новомосковському райводоканалу" обмежили електроенергію. До речі, відключає електроенергію там обленерго групи ДТЕК.

Насправді подібних випадків в Україні десятки, а може, і сотні. Але ціну електроенергії продовжують задирати вгору, незважаючи на те, що це створює або посилює такі проблеми по всій країні.

Ну і ви розумієте, наскільки неадекватним у таких умовах є тарифний аргумент "а у Лондоні дорожче".

Андрій Герус

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів