А варчик просто відкривався

А варчик просто відкривався
З відкритих джерел

Військова прокуратура затримала Володимира Петрова. Того самого Петрова, який придумав морквину для Яценюка, а до цього плакат "дуже технічний канидидат" з Яценюком і Тимошенко і інше в тому ж дусі. І ось тепер Військова прокуратура підозрює або робить вигляд, що підозрює, що Петров придумав і реалізував спецоперацію по дискредитації подружжя Варченко, з допомогою секс-скандалу зі студенткою Наталією Бурейко.

Проблема тільки в тому, що Петров – це Борат від політтехнології. А не Штірліц, і не Макіавеллі. І якщо він працював на опозиційного політика, це не означає, що він ним став. На Куклачова теж працювали багато котів, але жоден з них не став Куклачовим. Принаймні, поки. Петров простий і безглуздий хлопець, який опинився в потрібному (але не для нього) місці і в потрібний час зі своїм "сільським" гумором і такими ж звичками за власним промоушеном.

Одна зі звичок - розповідати чи натякати про те, що останній скандальний рекламний або PR-кейс придумав він. Таким способом Петров роками вибудовував собі імідж вигадника. Багато хто вірили. Хоча, щоб переконатися в зворотному, достатньо було просто подивитися його "Люмпен-шоу" або почитати його сторінку в Фейсбук.

І ось останні два тижні він на всіх тусовках "натякав", а потім йому здалося мало, і він "натякнув" ще у Фейсбук, що "тему з Варченко" придумав він. Далі було як в анекдоті. Ти хотів, щоб тебе помітили? Ти домігся свого, але навряд чи тебе це втішить.

І безодня, в яку так необачно вирішив позаглядати Петров була не де-небудь, а в очах дружини фігуранта секс-скандалу – заступниці глави ДБР Ольги Варченко. Без всяких перебільшень – блискучого стратега. На відміну від Петрова.

Як відомо, сьогодні в ГБР йде велика рубка. З'ясовується, який уклад буде у відомстві – матріархат чи патріархат. Глава Бюро Роман Труба, як людина патерналістська, зацікавлена в останньому. А ось Ольга Олександрівна, як прогресивна українська жінка – звичайно ж, у першому. Обстановка загострилася після відмови Труби призначати 27 керівників органу, які з одного боку чесно перемогли у конкурсі, а з іншого боку – про чесну перемогу і імена чесних переможців було відомо в ЗМІ за кілька днів до, власне, оголошення результатів чесного голосування. А результати дослідження на поліграфі чесних конкурсантів комісія на всяк випадок знищила.

Ользі Олександрівні та тим, хто вище, всі ці проблеми з пропускною здатністю Труби дуже не сподобалися. Були подані позови про незаконність його перебування на посаді, і зроблені заяви, що не призначати 27 корупціонерів – це корупція, і багато ще всього. Але було ясно, що все це тільки квіточки, а ягідки будуть попереду, тому що Бюро повинно було почати роботу і відкривати перші розслідування.

Було зрозуміло, що буде війна без дотримання Женевської конвенції і з застосуванням забороненої, може бути навіть інформаційно-бактеріологічної зброї.

Спрацювало все чудово. Було не надто грубо, і не занадто тонко. Так, що середньостатистичні глядачі повірили в казку, а злісні високочолі хитруни почали вказувати на очевидні несумісності сюжету. Зрештою, найприйнятнішою стала версія, що весь цей номер – провокація проти Ольги Варченко. А високочолі хитруни задавалися питанням – а кому це вигідно, і не опонент чи Варченко з НАБУ Труба спродюсував цей сюжет?

В цій історії про мудру жінку і дурного піарника не роз'яснені ще два питання: чому цією справою, а не військовими злочинами, займається Військова прокуратура, глава якої Матіос так хотів стати директором ДБР?

І друге: все-таки від яких конкретно хвороб хотіла собі зробити щеплення Ольга Варченко? Симптомів не так мало. Це, як кажуть, фіктивне розлучення з чоловіком, щоб він міг безкоштовно отримати квартиру у відомчому будинку. Це і автопарк, оновлюваний з вражаючою швидкістю. А машини, які були в ньому, як повідомляє декларація Варченко – це, дійсно, не розкіш, а засіб пересування прокурора. Наприклад Mercedes-Benz S-500 c номерними знаками АІ5999АР. І обидві ваші Toyota Camry (АА7650АІ і нинішня), і 10-річний BMW X5, куплений за 15 тис доларів при ринковій ціні в 25 тис доларів, і Honda Accord чоловіка. І куплені у 2006 і 2007 роках нові Skoda Octavia Tour, яку ви записали на маму, і Toyota RAV4, сумарної вартість в 60 тис доларів. Придбання яких не пояснювали ні ваші доходи, чи ні доходи вашої мами.

Це і витрати родини за 2016 рік, які, як видно з декларації, в 2,2 рази перевищують допустиме з урахуванням задекларованого. І будинок у провулку Терешкової, 2 площею 220 м2, який ось вже 10 років знаходиться в житловому стані, але не здається в експлуатацію, і лише задекларована ціна якого становить 50 тисяч доларів.

Загалом, що завгодно. Що конкретно – просимо відповісти Ольгу Олександрівну.

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів