А як США борються з ворожою пропагандою?

Приймає законопроект, який передбачає відкриття при Держдепартаменті нового відомства, яке буде протидіяти російській і китайській пропаганді шляхом заохочення вільного потоку правдивої інформації

А як США борються з ворожою пропагандою?

Приймає законопроект, який передбачає відкриття при Держдепартаменті нового відомства, яке буде протидіяти російській і китайській пропаганді шляхом заохочення вільного потоку правдивої інформації

Оригінал на сторінці Іллі Кенігштейна в Facebook

Трохи менше року тому федеральний суд США заборонив провайдерам блокувати сайти і підтримав ідею мережевої нейтральності. Від того часу блокування сайтів провайдерами в США офіційно вважається незаконним. Цим рішенням Федеральний суд США підтримав концепцію мережевої нейтральності, принцип відкритого інтернету.

Мережева нейтральність (network neutrality) - це принцип, за яким провайдери не віддають переваги одному цільовому призначенню перед іншим, або одним класам додатків (наприклад, www) перед іншими (наприклад, онлайн-ігри або IP-телефонія). Це означає, що провайдери не мають права блокувати сайти або застосовувати дискримінаційні заходи проти будь-якого інтернет-трафіку.

Новини за темою

Яким чином США бореться з пропагандою? Приймає законопроект, який передбачає відкриття при Держдепартаменті нового відомства, яке буде протидіяти російській і китайській пропаганді шляхом заохочення вільного потоку правдивої інформації. У завдання відповідного відомства входить синхронізація та координація федерального уряду з розпізнавання, розуміння, викриття та протидії зарубіжній державній і недержавній пропаганді та дезінформації, спрямованих на підрив інтересів національної безпеки США.

Новини за темою

У моєму розумінні, єдиним правильним способом протистояти гібридній війні в інформаційному полі в сучасних реаліях є моментальне викриття пропаганди і маніпуляцій та створення паралельного інформаційного потоку, що формує позитивний імідж країни, спрямований у світ. Заборона та блокування сайтів, які використовуються іноземними спецслужбами з метою дискредитації країни - це не вирішення проблеми, а відхід від неї. У сучасному світі так діють тільки слабкі уряди, які бояться власного народу і не довіряють йому. Це антиконституційний крок, спрямований у бік утисків свободи слова під виглядом боротьби з екстремізмом, що ставить державу на одну сходинку з Іраном, Північною Кореєю, Китаєм і Лівією. Подібна політика не має нічого спільного з сучасною концепцією прав людини, в яку закладена ідеологія майбутнього світового громадянства, що враховує інтереси всього людства в цілому.

Ілля Кенігштейн

Редакція може не погоджуватися з думкою автора. Якщо ви хочете написати в рубрику "Думка", ознайомтеся з правилами публікацій і пишіть на blog@112.ua.

відео по темі

Новини партнерів

Загрузка...