Погані матусі і компанія: Топ-10 фільмів про материнство

Жінка стає мамою одного разу і вже назавжди

Погані матусі і компанія: Топ-10 фільмів про материнство
Кадр з фільму "Я не знаю, як вона робить це" mirror.co.uk

Блог про Кіно

Редакційний блог

Жінка стає мамою одного разу і вже назавжди

Материнство – це праця, часто непомітна для дітей і оточуючих, мама поєднує в собі десятки професій, майже досконало володіє навичками стратегічного планування та тайм-менеджменту, шкільну програму молодших класів вивчає мінімум двічі в житті, уміє провести успішні переговори з найупертішим упертюхом і пояснити навіть, здавалося б, нез'ясовні речі.

Але життя мами – це ще й радість, задоволення, подорожі і маленькі божевілля, на які можна зважитися тільки з дітьми! Виберіть одну з 10 чудових історій про мам і насолоджуйтеся недільним вечором. Ви це заслужили, правда.

Я не знаю, як вона це робить (2011)

Багатозадачність – наше все! Фільм з Сарою-Джесікою Паркер саме про багатозадачність сучасної жінки, вона піднімається раніше за всіх, вона лягає пізніше за всіх і іноді від утоми не може заснути. Їй треба встигнути добре виглядати, відвезти дітей у школу і садок, підготувати презентацію на роботі і ніколи, ні в якому разі, не виправдовуватися своїм материнством. Іноді ось просто посеред вулиці хочеться розплакатися. Знайоме?

Кадр з фільму "Я не знаю, як вона робить це" mirror.co.uk

Ось і творцям цієї легкої, але життєвої і такої зрозумілої сучасним мамам з великих міст комедії це відчуття знайоме.

Дуже погані матусі (2016) і Дуже погані матусі 2 (2017)

Але іноді мами дозволяють собі просто-таки розкіш – залишити дітей на піклування чоловіка і родичів та піти "у відрив". Комедій про це знято чимало, одни з останніх – нещодавні "Дуже погані матусі", перша і друга частини. Просто, щоб розслабитися.

Ой, мамочки (2009)

Перед народженням дитини, в останні місяці вагітності, жінка ретельно вибирає лікаря, якому довіриться в один з найбільш відповідальних моментів свого життя. Так різні майбутні мами виявляються під покровом провінційного пологового будинку, де працює чудова лікар. І в ці дні вони, немов супутниці в купе, діляться своїми історіями, радощами, прикрощами і страхами, і, як і у випадках з випадковими сусідками в подорожі, життя головних героїнь круто міняється в той самий момент життя.

Кадр з фільму "Ой, мамочки" Фото з відкритих джерел

Джуно (2007) і Скарб (2009)

Мамами стають не тільки зрілі жінки. Іноді мамами стають підлітки, яким і самим не завадила б хороша мати, підтримка, опора. Про це дві американські драми, про дівчаток, які завагітніли випадково.

Якщо "Джуно" - історія про білу дівчинку, яка замість аборту вибрала віддати свою дитину на усиновлення, про набуття материнства у ніби безнадійній ситуації, то "Скарб" - фільм-скандал, який оголив у свій час цілу купу проблем американського суспільства.

Фільм про дівчинку "з дна", яка страждає ожирінням, яка народила дитину від власного батька, який ґвалтував її довгий час. Але материнство дає цій дівчинці сили спробувати змінити власне життя, але чи вистачить у неї внутрішнього стрижня вирватися з безнадії заради дітей?

Кафе де Флор (2011)

Франко-канадський фільм, у якому паралельно розвивається два сюжети – сім'я розвалюється в Канаді і жінка, яка виховує сина з синдромом Дауна в Парижі.

Кадр з фільму "Кафе де Флор" Фото з відкритих джерел

Ростити особливу дитину – це подвійна праця, подвійна сміливість. Що спільного між цими історіями? Химерним чином, як це буває в житті, вони виявляються пов'язаними.

Русалки (1990)

Іноді мама і дочка – це дві протилежності. Як у легковажної тусовщиці Рейчел, яку грає Шер, виросла дочка, яка мріє стати черницею. Друга її дочка, Кейт, бажає стати чемпіонкою з плавання. Підлітковий вік – непростий період і для мами, і для дітей, чи зможуть вони пережити його, тим більше, що мамі випав шанс знайти пару з новим чоловіком.

Основний акторський склад фільму "Русалки" Фото з відкритих джерел

За сімейними обставинами (1977)

Старий фільм про матір вже дорослої доньки. Мама, виростила дитину сама – той ще персонаж і випробування і для старших дітей, і для навколишньої дійсності. І вірно – з такою купою завдань впоралася і не здригнулася. І ось у дорослої доньки з'являється своя власна сім'я, в будинок приходить молодий чоловік і з'являється маленька онука. Життя під одним дахом стає нестерпним для всіх учасників процесу. Але мама дорослої доньки і сама може стати нареченою, вона може закохатися, ходити на побачення і навіть переїхати до обранця. Про те, що з дорослішанням дітей життя мами може починатися тільки, фільм Олексія Коренєва.

Mamma mia (2008)

Комедія з неповторною Меріл Стріп. Мами часто змінюються з народженням дитини, іноді кардинально, і красуня може перетворитися на наставницю для своєї юної доньки.

І Софі виросла дуже чистою, порядною дівчиною, зібралася заміж і у неї з'явилася мрія – пройти до вівтаря під руку зі своїм батьком. Хто це з трьох колишніх кавалерів її матері, нам і належить дізнатися.

Мачуха (1998)

Кажуть, якщо жінка полюбила чоловіка, вона полюбить і його дітей. Так думала і героїня Джулії Робертс, але чи так усе просто? Подвійно важче налагодити стосунки з дітьми від першого шлюбу, якщо батьки розлучені. І кожні вихідні з дітьми стають випробуванням для мачухи. Але в житті бувають ситуації, коли суперниці можуть стати якщо не подругами, то вірними союзницями заради майбутнього двох дітей, адже життя - така непередбачувана штука.

Гарного вихідного, мами!

відео по темі

Новини за темою

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів