Зоопарк під Києвом придбав дуже рідкісну дику кішку і шукає їй пару

Димчастий леопард – один з найменш вивчених видів котячих

Димчастий леопард Facebook / Михайло Пінчук

В зоопарку "12 місяців" під Києвом з'явився новий мешканець – самка рідкісного димчастого леопарда на ім'я Джой. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook власник зоопарку Михайло Пінчук. За його словами, тепер команда звіринця буде намагатися знайти кішці пару.

"Це рідкісна кішка і ми хотіли дістати її давним-давно. Бути може, один з найменш вивчених видів котячих, залишилося їх до біса мало, а один підвид так вже зник. Їх мало в природі, мало в зоопарках і тепер ми зобов'язані дістати їй хлопця, хоча їх розведення - ще одна неймовірно складна річ", - написав Пінчук.

Димчастий леопард Facebook / Михайло Пінчук

Він також повідомив, що Джой зростала у людей і тому абсолютно ручна. "Перше, що вона зробила коли я зайшов у вольєр - це залізла мені на голову (я в цей час говорив молитву). З тієї причини що їх так мало, на них одразу наклали лапу дуже різні зоопаркові союзи і програми, які проти приручення як такого навіть в стінах зоопарків, тобто ручний димчастий леопард - подвійно велика радість. (Тут додам - справжня дурість таке забороняти, а як лікувати, якщо потрібно? Ми на цю тему багато і аргументовано сперечаємося після хвороб і лікування наших гепардів)", - поділився власник зоопарку.

Пінчук також не зміг стримати захоплення від звичок і граціозності нової мешканки. "Ви побачите, вона пересувається як справжня змія, а хвіст - справжній хвіст удава. Та й колір. Господь щось наплутав при створенні - не буває таких змієподібних надграційних котів - вона прямо стелиться по землі і по гілках дерев", - написав він.

Зараз Джой живе у внутрішньому вольєрі, де їй облаштували простір з великою кількістю гілок, на яких вона може лазити. А з березня під неї почнуть капітально перебудовувати зовнішній вольєр.

Нагадаємо, кілька тижнів тому Київський зоопарк показав, як його мешканці радіють зимі та снігу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів