пресс-служба Киевского метрополитена
Демонтовані незаконні МАФи мерія Києва готова передати зоозахисникам і волонтерам, щоб допомогти їм рятувати безпритульних тварин від холоду. Про це розповів перший заступник директора департаменту благоустрою КМДА Тарас Панчій, пише видання "Вести".

"Якщо зоозахисники готові допомагати, місто готове іти назустріч. Ми можемо передати на відповідальне зберігання приватним притулкам демонтовані МАФи. У таких конструкціях можна облаштувати пункти для зимівлі бездомних тварин, наприклад, обладнати зимовий котячий будиночок, у якому можна обігрівати вуличних тварин. До того ж частина демонтованих конструкцій утеплені мінватою, що дозволяє зберігати тепло", — сказав Панчій.

Разом з тим чиновник відзначив, що зараз столична влада обговорює прийняття програми із захисту безпритульних тварин від голоду і холоду. Так, міська адміністрація має намір створити інформаційний центр, у який могли б звертатися громадяни і повідомляти про тварин, які потребують захисту. Крім того, в майбутньому планується випускати просвітницькі буклети, де б розповідалось про перші кроки з порятунку тварин і птахів.

Новини за темою: У відповідь на звинувачення в недогодівлі тварин Київський зоопарк опублікував фото вгодованих вихованців

Нагадаємо, волонтери з "Київської команди порятунку тварин" за підсумками 2016 року врятували 966 тварин. У тому числі п'ятьох людей, які не могли самостійно вибратися з квартир.