Заміна ескалаторів на столичному залізничному вокзалі коштуватиме 13 млн гривень

На вокзалі також мають намір модернізувати систему відеоспостереження

Залізничний вокзал "Київ-Пасажирський" 112.ua

Заміна діючих ескалаторів на вокзалі станції "Київ-Пасажирський" коштуватиме 13 млн грн. Про це в ексклюзивному інтерв'ю 112.ua розповів начальник столичного залізничного вокзалу Олег Шарварко.

"Планують заміну двох ескалаторів на Центральному вокзалі, тобто створення проекту на установку з подальшою закупівлею ескалаторів. У квітні 2018 року тендерним комітетом філії "Пасажирська компанія" було оголошено процедуру проведення відкритих торгів на закупівлю ескалаторів. Початок аукціону відкритих торгів - 13 червня 2018 року", - розповів він.

Шарварко нагадав, що поточні ремонтні роботи на ескалаторах вже проведено.

У перспективі на вокзалі планують модернізувати систему відеоспостереження, оснастивши її функцією розпізнавання облич, модернізувати систему диспетчеризації та контролю обліку електроенергії. "Також плануємо обладнати ескалаторами пасажирські платформи, а спуски до підземних переходів - пандусами", - розповів директор вокзалу.

Раніше повідомлялося про намір УЗ встановити нові ескалатори у вестибюлі столичного вокзалу. Нинішні ескалатори було встановлено у 2011 році.

Повний текст інтерв'ю Олега Шарварка читайте за наступним посиланням.

Джерело: 112.ua

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів