Заходи до Дня перемоги: У Києві відбулися зіткнення, затримано чотирьох осіб

Один чоловік намагався пронести на масовий захід мисливську рушницю

У місцях проведення акцій до Дня перемоги на службу заступило 2000 правоохоронців, у тому числі військові Національної гвардії поліція Києва

У Києві під час заходів до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні поліція затримала чотирьох осіб. Про це в коментарі "112 Україна" повідомив начальник поліції Києва Андрій Крищенко.

"Більша частина акції відбувається спокійно. Загалом у нас було двоє затриманих, які намагалися використовувати заборонену символіку, і 2 людини, які намагалися без перевірки пройти на територію проведення масових заходів, сталися сутички, їх доставлено до районного управління (поліції)", – зазначив Крищенко.

За його словами, один із затриманих намагався пронести на територію проведення масових заходів мисливську рушницю.

"Він (чоловік) намагався пройти туди, де проводяться поліцейські заходи, але його зупинили наряди. Рушниця висіла у нього на плечі, її (зброю) направлять на експертизу, чоловіка доставили до райуправління. Він не може пояснити поки свої дії", – додав Крищенко.

За даними кореспондента 112.ua з місця подій, затримано, зокрема, жінку з георгіївською стрічкою і портретом вбитого журналіста Олеся Бузини.

Жінка з портретом Бузини і георгіївською стрічкою в Києві, 9 травня 2018 112.ua

Сьогодні, 9 травня, в Україні відбувається багато масових акцій, пов'язаних з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

За даними поліції, по всій країні заплановано проведення близько 1,5 тис. заходів, в яких, згідно з поданими заявками, візьмуть участь близько 390 тис. громадян. За порядком по всій країні 9 травня будуть стежити понад 20,5 тис. поліцейських і військовослужбовців Нацгвардії.

Тільки в столиці очікується більше десяти громадських заходів. Зокрема об 11:00 стартувала хода "Безсмертний полк", в якій очікується участь 3 тис. осіб.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів