З України видворили "злодія в законі" "Хідіра"

Він прибув до України для посилення впливу так званого кутаїського клану "злодіїв у законі"

  • "Злодій у законі" на прізвисько "Хідір" МВС
  • "Злодій у законі" на прізвисько "Хідір" МВС
  • "Злодій у законі" на прізвисько "Хідір" МВС

З України видворили "злодія у законі" на прізвисько "Хідір". Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.

Відзначається, що поліцейські отримали інформацію про перебування у Києві Хдр Рашидова ‑ "злодія у законі", відомого у кримінальному світі під прізвиськом "Хідір", а відтак затримали його.

"28-річний уродженець південної країни був коронований у Греції у 2014 році, там же перебував під слідством за квартирні крадіжки. На своїй батьківщині чоловік відбував покарання за створення злочинної організації", - розповіли у поліції.

Новини за темою: У Хмельницькій області затримано "злодія в законі" "Льору Сумського"

За їх даними, кордон України він перетнув після офіційної зміни прізвища і документів. За даними оперативників, "Хідір" мав намір впливати на кримінальні процеси в Україні, контролювати крадіїв із квартир та приватних будинків. Окрім того, він прибув до України для посилення впливу так званого кутаїського клану "злодіїв у законі".

Правоохоронці подали документи щодо скасування посвідки на тимчасове проживання в Україні громадянина південної країни та його примусового видворення за межі держави.

На цей час "Хідір" вилетів у Стамбул із забороною в’їзду в Україну на п’ять років.

Новини за темою: У послужному списку "криша" ринку петрушки: "Злодій в законі" з Азербайджану причетний до викрадань людей в Україні

Як повідомляв раніше голова київської поліції Андрій Крищенко, у Києві від початку року з України було видворено 5 "злодіїв у законі".

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів