З представниками Вселенського патріархату укладуть договір про користування Андріївською церквою, - заява заповідника

Церква залишиться у власності держави і буде відкрита після реставрації

Фото з відкритих джерел

Для передачі Андріївської церкви в користування Вселенського патріархату з представниками Константинополя підпишуть договір. Про це йдеться в заяві прес-служби Національного заповідника "Софія Київська" в Facebook.

Андріївська церква залишиться у власності держави і надалі перебуватиме на балансі Національного заповідника "Софія Київська".

Також повідомляється, що реставрація Андріївської церкви буде продовжена до її повного завершення, і після цього її знову відкриють для відвідувань.

Новини за темою: Порошенко подякував депутатам, які підтримали передачу Андріївської церкви Вселенському Патріархату

"Весь штат охоронців пам'яток Національного заповідника буде і далі продовжувати свою роботу, виконуючи вимоги законодавства щодо охорони пам'яток", - йдеться в заяві.

"З представниками Церкви Вселенського патріархату буде укладено договір про користування пам'яткою згідно з чинним українським законодавством", - повідомили в "Софії Київській".

Новини за темою: Парубій підписав закон про передачу Андріївської церкви Вселенському Патріархату

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила рішення передати Андріївську церкву в користування Вселенського патріархату 237 голосами депутатів. 

Закон підписано головою Верховної Ради Андрієм Парубієм і передано на підпис президенту України. 

Новини за темою: Як парламентські фракції проголосували за передання Андріївської церкви в користування Вселенському Патріархатові

Андріївську церкву передадуть у безоплатне постійне користування Вселенському патріархату для здійснення богослужінь, релігійних обрядів, церемоній та процесій з умовою, що Вселенський патріархат дотримуватиметься законодавства про охорону культурної спадщини.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів