Єдиний в Україні сміттєспалювальний завод на місяць зупинить роботу для ремонту

Щодоби завод "Енергія" приймає та утилізує близько 750 тонн твердих побутових відходів столиці

Завод "Енергія" "Київенерго"

Єдиний працюючий в Україні сміттєспалювальний завод "Енергія" на місяць зупинить роботу для ремонту. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У відомстві нагадали, що з 1 серпня завод разом зі столичними ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6 перейшов до управління комунального підприємства "Київтеплоенерго". Ремонт заводу триватиме з 15 серпня до 15 вересня включно.

"Сьогодні ми продовжуємо спалювати сміття, яке у нас лишилося в бункері, та виробляти для міста теплову енергію. Для того щоб розпочати ремонт, і котли, і бункер мають бути пустими. Ми спеціально зупиняємо роботу обладнання, щоб його можна було повністю оглянути. Нашому заводу 30 років – це солідний вік для такого підприємства. Обладнання досить зношене, тому його потрібно регулярно перевіряти, ремонтувати та оновлювати. Попереду опалювальний сезон, і ми маємо бути впевнені, що у нас усе устаткування готове до зими", — зазначив директор заводу "Енергія" Сергій Крикун.

Новини за темою: Ситуацію із забезпеченням газом київських ТЕЦ стабілізовано, – "Нафтогаз"

Він додав, що цього року під час ремонту планують замінити металевий захист бункеру твердих побутових відходів, парові засувки на загальному паропроводі та живильні лінії котлів (трубопроводи живлення котлів водою), перекласти близько 20 метрів теплотраси, яка йде від заводу у місто.

Нагадаємо, "Енергія" – єдиний в Україні сміттєспалювальний завод. Щодоби він приймає та утилізує близько 750 тонн твердих побутових відходів столиці, це понад 25% від загальної кількості сміття, яке щодоби виробляється в місті. Теплова енергія, яка утворюється на заводі в результаті спалювання відходів, забезпечує гарячим водопостачанням мешканців столичного масиву Позняки.

З 1 серпня ТЕЦ-5, ТЕЦ-6 і сміттєспалювальний завод "Енергія" перейшли в управління комунального підприємства "Київтеплоенерго".

Новини за темою: У Києві не затвердили рішення про відключення ТЕЦ-5 та ТЕЦ-6

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів