Вищий господарський суд України залишив київський кінотеатр "Зоряний" у приватній власності

Раніше позов прокуратури відхилили Господарський суд Києва та Київський апеляційний господарський суд

Фото з відкритих джерел

Вищий господарський суд України (ВГСУ) відмовився задовольнити касаційну скаргу прокуратури Києва з вимогою повернути у комунальну власність столиці будівлю на вул. Московська 31/33, що належить ТОВ "Кіноцентр "Зоряний". Про це йдеться у постанові суду від 1 липня 2015 р., опублікованій на сайті Єдиного державного реєстру судових рішень.

"Касаційну скаргу заступника прокурора міста Києва залишити без задоволення, а рішення Господарського суду міста Києва від 02 березня 2015 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 21 квітня 2015 року у справі за № 910/28855/14 – без змін", - говориться в рішенні.

Зазначимо, кінотеатр "Зоряний" було приватизовано у 2003 р. Згідно з умовами договору, новий власник повинен був зберігати основний профіль діяльності комплексу (демонстрація фільмів). У разі невиконання умов договору він може бути розірваний.

Новини за темою: Суд залишив кінотеатр "Зоряний" у приватній власності

Перевірка виконання умов договору купівлі-продажу у 2005 р. показала, що з квітня 2004 р. по лютий 2005 р. покупець кінотеатру не дотримувався основного профілю діяльності. У той же час генеральний директор "Зоряного" направив до Фонду державного майна (ФДМ) заяву, в якій пояснив недотримання норм ремонтом в будівлі та підготовкою до відкриття оновленого кінотеатру.

Результати перевірки було скасовано судом у 2008 р.

Нагадаємо, у грудні 2014 р. заступник прокурора Києва звернувся до суду з позовом про розірвання договору купівлі-продажу та повернення кінотеатру у комунальну власність, пославшись на перевірку ФДМ у грудні 2008 року та інформацію про те, що власник порушив умови договору в частині збереження профілю приміщення. Проте Господарський суд Києва своїм рішенням від 2 березня 2015 р. не задовольнив позов прокуратури. 21 квітня Київський апеляційний господарський суд залишив рішення суду першої інстанції без змін.

Зазначимо, раніше Партія регіонів використовувала кінотеатр "Зоряний" для проведення своїх засідань і з'їздів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів