Вибухів на будмайданчику готелю на Андріївському узвозі не було, хтось кинув петарду, - поліція

Раніше повідомлялося, що на Андріївському узвозі, на території будівництва багатоповерхової будівлі, пролунали три вибухи

Громадське

У Києві на будмайданчику готелю на Андріївському узвозі підірвали петарди. Про це повідомила начальник відділу комунікацій столичного главку поліції Оксана Блищик, передає "Інтерфакс-Україна". 

"Хтось кинув петарди. Вибухів не було, там будівництво, ехо", - сказала Блищик.

Раніше повідомлялося, що на Андріївському узвозі, на території будівництва багатоповерхової будівлі, пролунали три вибухи. Повідомлялося, нібито під час акції протесту проти забудови невідомі кинули на територію будівництва невизначені предмети, після чого пролунали три послідовні вибухи.

Повідомлялося також, що в п'ятницю комунальники демонтують частину паркану навколо будмайданчика, після чого столична влада має намір вирішувати питання з демонтажу будівельного крану, який фактично працює над пішохідною зоною Андріївського узвозу.

Проект готелю на Андріївському узвозі, 14-16 передбачає 8-поверховий готель (7 поверхів і мансарда) на 182 номери. Проект включає ресторан, фітнес-центр і паркінг на 25 машиномісць. Площа ділянки становить 0,2 га, загальна площа готелю — 13,6 тис. кв. м. Загальна висота будівлі за проектом становить 30 м, що перевищує максимально допустиму висоту будинків на цій території.

Замовником проекту стало ПП "Маркон" (Київ), генпідрядником — одеське ТОВ "Кадорр-Україна", що входить до інвестиційно-будівельної компанії Kadorr Group бізнесмена Аднана Кивана.

21 червня 2018 року Київська міська рада підтримала розірвання договору оренди з ПП "Маркон", забудовником готелю по вул. Андріївський узвіз, 14-16, у разі неприведения проектної документації у відповідність до норм протягом 30 днів. Контроль за виконанням цього рішення покладено на земельний департамент Київської міської державної адміністрації.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів