ВРП відсторонила затриманого на хабарі столичного суддю Головатюка

Суддю Господарського суду Києва спіймали на хабарі в 16 тис. дол. 12 січня 2017 року

З відкритих джерел

Вища рада правосуддя на засіданні 6 березня відсторонила від здійснення правосуддя суддю Господарського суду міста Києва Любомира Головатюка у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності. Про це повідомляє "Судова влада".

Відповідне рішення ВРП ухвалила, розглянувши клопотання заступника генпрокурора Юрія Столярчука. Посадовець повідомив раді, що на розгляді у Шевченківському райсуді столиці перебуває обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням Головатюка у закінченому замаху на заволодіння чужим майном у великих розмірах шляхом зловживання довірою.

"Вища рада правосуддя, дослідивши клопотання та долучені до нього документи, заслухавши доповідача – члена Вищої ради правосуддя Бойка А.М., представника Генеральної прокуратури України та представника судді, ухвалила тимчасово відсторонити суддю господарського суду міста Києва Головатюка Любомира Дмитровича від здійснення правосуддя у зв’язку з притягненням до кримінальної відповідальності до набрання законної сили вироком суду або закриття вказаного кримінального провадження", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, суддю Господарського суду Києва спіймали на хабарі в 16 тис. дол 12 січня 2017 року. Суддя вимагав гроші за вирішення питань, пов'язаних з судочинством. Його затримали на місці злочину, факт задокументований. Передача коштів здійснювалася в два етапи: перший транш - 6 тис. дол. і останній - 10.

4 січня того ж року Печерський суд Києва заарештував Головатюка і встановив заставу в сумі 293 тис. гривень. Суддя вніс заставу і вийшов з-під варти.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів