Вночі біля Андріївської церкви в Києві залишили крадену скульптуру творця американського віскі

Фігура Джека Деніела раніше прикрашала вхід в один зі столичних барів

Скульптура Джека Деніела на лаві біля Андріївської церкви Facebook / Вадим Кириленко

Двоє невідомих у ніч на понеділок, 11 червня, принесли під Андріївську церкву скульптуру бородатого чоловіка у ковбойському капелюсі і залишили її на лавці. Про це на своїй сторінці в Facebook написав Вадим Кириленко – заступник директора з реставраційних робіт заповідника "Софія Київська".

"Хто знає - хто це? Ось такого чудового "дядюгана" сьогодні залишили вночі на лаві Андріївської церкви нам двоє невідомих", - написав Килиренко.

Коментатори висували різні версії – художник Михайло Врубель, історик і політик Михайло Грушевський, письменник Іван Нечуй-Левицький. Виявилося, що персонаж ніяк не пов'язаний ні з Києвом, ні з Україною. Пластикова скульптура, пофарбована під бронзу, зображує американського підприємця Джека Деніела – засновника відомого сорту віскі. До сьогоднішнього дня вона прикрашала вхід в один зі столичних барів.

Нагадаємо, в лютому у скульптури, що зображує пару закоханих ліхтарів, розташованої на Майдані Незалежності в Києві, з'явилися "діти". Композицію доповнили двома новими елементами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів