Відхилення щодо якості води у бюветах Києва пов'язані з природною мінералізацією, - "Київводфонд"

У Києві закритий тільки один бювет у зв'язку з відхиленнями за вмістом заліза

З відкритих джерел

Відхилення щодо якості води у бюветах Києва пов'язані з природною мінералізацією. Таке пояснення висновків столичної Санітарної епідеміологічної служби надала в ефірі телеканалу "112 Україна" голова КП "Київводфонд" Світлана Козловська.

Козловська уточнила, що мова йде не про 43 столичних бюветах, а про 43 пробах, які беруться з усіх колонок бювету.

"В аналізах санстанції виявлено відхилення по кремнію. Кремній – це той хімічний показник води, що є природним мінералізатором нашої води у нашому регіоні. Показання одиниць кремнію є природними, і він ні в якому разі нічим не прибирається. Якщо ми його приберемо – вода в бюветах втратить всі свої природні властивості і стане дистильованою, як ми купуємо в магазині", - пояснила вона.

Новини за темою: Київ може залишитися без води через борги "Київводоканалу" за електроенергію

Козловська уточнила, що єдиний закритий у зв'язку з висновками санстанції в Києві бювет знаходиться за адресою вул. Драйзера, 32. Там норма за змістом заліза вища гранично допустимих показників.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що СЕС виявила відхилення від норми в бюветах в Оболонському, Шевченківському, Дніпровському та Дарницькому районах. При дослідженні 91 проби води з бюветів виявлено 43 проб з відхиленнями за санітарно-хімічними та мікробіологічними показниками.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів