У зоопарку "12 місяців" показали нові фото самиці димчастого леопарда – вона стрибає на людину

Дика кішка любить грати з людьми і з розгону вистрибувати на плечі

Самка димчастого леопарда в зоопарку "12 місяців" Facebook / Михайло Пінчук

У зоопарку "12 місяців" показали нові фото самиці димчастого леопарда на ім'я Джой, яка нещодавно з'явилася в колекції звіринця. На знімках дика кішка з розгону вистрибує на директора парку Михайла Пінчука.

"А у нас у Парку всяка робота припинилася - всі бігають дивитися на кішечку. З'ясувалося, що вона ще й літати вміє, :) :) :) і, блін, спочатку аж страшно було", - написав Пінчук на своїй сторінці в Facebook.

Самка димчастого леопарда в зоопарку "12 місяців" Facebook / Михайло Пінчук

В описі димчастого леопарда на сайті зоопарку кажуть, що це один з найдавніших видів котячих у світі і ймовірний родоначальник великих кішок. Популяцію цієї тварини винищували заради дорогоцінного хутра, крім того загрозу виду становить вирубування тропічних лісів – його природного середовища.

У дикій природі димчастий леопард багато часу проводить на деревах і тому харчується в основному птахами та мавпами. Ці кішки однаково добре бачать при яскравому світлі та в темряві, тому можуть полювати в будь-який час доби. Вони здатні проходити великі відстані і перепливати водні перешкоди.

Нагадаємо, димчаста леопардиця Джой з'явилася в зоопарку "12 місяців" на початку лютого. Працівники звіринцю вже підшукують їй пару для розмноження.

Самка димчастого леопарда в зоопарку "12 місяців" Facebook / Михайло Пінчук

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів