В Європі кожен спорткомплекс передбачає наявність паркінгу, - заступник голови КМДА

Заступник голови КМДА анонсував найближчим часом збір лідерів київської велоспільноти

Київська влада має намір відкрити столичний велотрек після реставрації цього велосипедного сезону з максимальним урахуванням побажань громадськості. Про це в інтерв'ю повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Олександр Спасибко.

"Це ж сезонний об'єкт, і він буде функціонувати тільки теплої пори року. Тому ми хочемо, щоб велосипедисти та гості користувалися велотреком вже в цьому сезоні", - розповів Олександр Спасибко.

Заступник голови КМДА анонсував найближчим часом збір лідерів київської велоспільноти у себе в кабінеті для обговорення всіх гострих питань та проведення додаткової презентації проекту реставрації велотреку. "У нас є ряд обмежень – технічних і юридичних, але ми врахуємо всі побажання велолюбителів по максимуму, у тому числі прислухаємося до побажань щодо технології облаштування велотреку", - повідомив він.

"Велотрек посаджений в історичній зоні міста, умови обмежені, вулиці дуже вузькі, завантаження автомобілями колосальне, паркуються обабіч вулиць, і повірте, що якщо ми не облаштуємо підземний паркінг на території комплексу, то вже зрозуміло, що будуть великі проблеми як з під'їздом до велотреку, так і з технологічними вимогами експлуатації самого спортивного комплексу", - пояснив чиновник.

"В Європі кожен міський спорткомплекс передбачає наявність паркінгу для відвідувачів, це нормальна світова практика. Тим більше, що він підземний і не порушує ані зовнішнього вигляду велотреку, ані його конструктивних елементів", - сказав заступник мера Києва.

Додатково в рамках реставрації заплановано відновити сучасне освітлення в парку ім. Гончара, суміжному з комплексом велотреку. Це має бути єдиний рекреаційний простір згідно з концепцією. Доступ на велотрек буде абсолютно безкоштовним.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів