У центрі Києва почалася масова евакуація автівок, які блокують рух, – КМДА

Евакуація автомобіля Центр організації дорожнього руху м.Києва

На дорогах Києва має бути порядок незалежно від того, наскільки повною мірою працює закон. На цьому наголосив заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служби Київської міської ради.

Він нагадує – тільки за перший день дії закону у місті евакуювали 23 авто - порушники правил дорожнього руху.

"Основна увага, звичайно, прикута до центру. Прибираються авто, що порушують правила паркування у критично завантажених місцях: на Бессарабці – як безпосередньо довкола ринку, так і на переході на Басейну, особливо поблизу "Гулівера", де з чотирьох чинних смуг рухаються лише дві. Такі ж проблеми маємо на Михайлівський та Софійській. Перелік вулиць розширюватиметься, евакуатори прибиратимуть автівки, що припарковані незаконно та заважають руху транспорту з інших вулиць", – підкреслив Дмитро Давтян. Він зазначає: у центрі на критих паркінгах створено понад 4000 паркомісць, більшість з яких донедавна стояли порожніми.

"Зараз ситуація змінюватиметься, адже евакуація вартує у середньому 1500 гривень, а це точно дорожче, ніж паркінг, особливо якщо використовувати талони та абонементи. Це не лише законно, але й безпечно та зручно. Адже комфорт перебування у місті – це відповідальність і влади та комунальних структур, і мешканців та гостей", – підсумував заступник голови КМДА.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів