Євробачення в Києві
КГГА
Усі квитки на фінал пісенного конкурсу Євробачення, який відбудеться в Києві 13 травня, розкупили протягом перших 15 хв. після старту продажу. Про це повідомили представники офіційного сервісу з продажу квитків concert.ua, пише видання "Подробиці".

"Усі квитки на великий фінал Євробачення продали, залишилися тільки квитки для людей з особливими обмеженнями, які вже заброньовані", - сказали в агентстві з продажу квитків.

На момент написання замітки система concert.uа показувала наявність тільки одного доступного для купівлі квитка на великий фінал Євробачення, але при спробі додати його до замовлення система повідомляла про помилку. Розпроданими виявилися квитки на денний фінал конкурсу. У доступі залишалися тільки п'ять квитків у VIP-зону. При цьому потрапити на другий півфінал Євробачення все ще можна, але в продажу залишились лише квитки в секторах, фан-зона повністю викуплена.

Варто зазначити, що попри численні скарги користувачів про збій роботи сайту в concert.ua запевнили, що сервер працює нормально без жодних збоїв. "Наш сайт працює в штатному режимі, і жодних проблем або збоїв у системі у нас немає", - додали менеджери concert.ua.

Новини за темою: Підготовці та проведенню Євробачення в Україні нічого не загрожує, – Гройсман

Нагадаємо, Євробачення-2017 відбудеться в Києві в травні на території Міжнародного виставкового центру на лівому березі. Фінал пісенного конкурсу запланований на 13 травня.