У центрі Києва 14 жовтня буде змінено розклад руху громадського транспорту

Зміни почнуть діяти в неділю з 15:00 у зв’язку з проведенням масових заходів у центральній частині міста

Корреспондент.net

У центрі Києва 14 жовтня буде змінено розклад руху громадського транспорту. Про це повідомляє прес-служба КП "Київпастранс".

Так, 14 жовтня з 15:00 у зв’язку з проведенням масових заходів у центральній частині міста та відповідною забороною руху всіх видів транспорту на вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до бульвару Тараса Шевченка), бульварі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Володимирської до Бессарабської площі), вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі), Європейській площі вносять зміни в роботу наземного громадського транспорту.

У прес-службі зазначають, що 14 жовтня з 15:00 до закінчення заходів передбачене тимчасове призупинення руху тролейбусів маршрутів № 5, 7, 8, 17 та автобусів маршрутів № 24, 114, 118. У разі необхідності рух буде організовано таким чином:

  • тролейбуси маршрутів № 5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Пирогова – б-р Тараса Шевченка, далі за власним машрутом;

Киевпастранс

  • автобуси маршруту № 114 від вул. Милославської до Гаванського мосту за власним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Хорива – вул. Почайнинська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі за власним маршрутом;

Киевпастранс

  • автобуси маршруту № 118 від ст. м. "Чернігівська" до вул. Басейної за власним маршрутом, далі – вул. Еспланадна – вул. Саксаганського (у зворотному напрямку: вул. Жилянська – вул. Шота Руставелі) – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом.

Киевпастранс

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів