У трьох районах Києва в ніч проти 17 травня вода стане непридатною до використання

У відомстві рекомендують не користуватися в цей час водою мешканцям Голосіївського, Дарницького та Шевченківського районів

З відкритих джерел

Київводоканал проводитиме планову профілактичну промивку мереж у Голосіївському, Дарницькому та Шевченківському районах – вода стане непридатною до використання в ніч з 16 на 17 травня. Про це йдеться в повідомленні компанії.

Зазначається, що профілактика проводитиметься вночі, щоб не створювати незручності мешканцям. Упродовж часу виконання робіт не рекомендується користуватися водою з крану для приготування їжі та санітарно-гігієнічних потреб.

Після завершення профілактичних заходів перед застосуванням воду з крану потрібно спустити.

У Голосіївському районі у зону робіт потраплять мережі по просп. Голосіївський, вул. Героїв Оборони, вул. Родимцева, вул. Потєхіна, вул. Метрологічна, вул. Заболотного. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 24:00 до 05:00.

В Дарницькому районі у зону робіт потраплять мережі  по вул. Зрошувальна, вул. Бориспільська, вул. Горбунова, вул. Ремонтна, вул. Світла, вул. Колекторна, вул. Ташкентська, вул. Автопаркова, селища ЗБК-1, селища Рембаза, ж/м Нова Дарниця. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 24:00 до 06:00. 

У Шевченківському районі у зону робіт потраплять мережі по вул. Щербаківського, вул. Турчина, вул. Безручко, вул. Януша Курчака, вул. Рожинська, вул. Дудніка, вул. Параджанова, вул. Салютна, пров. Всеволода Петрова, вул. Естонська, вул. Муромська, вул. Ставропольська, вул. Туполєва, вул. Краснодарська, вул. Кирпоноса, вул. Саратівська, вул. Невська, вул. Олександрівська, вул. Бабушкіна, вул. Камінова, вул. Магістральна, вул. Сонячна, вул. Стеценка, вул. Толбухіна, вул. Усурійська, вул. Цулукідзе, вул. Черняховського, вул. Гончара. Профілактична промивка буде проводитися в ніч з 16 на 17 травня, а саме з 21:00 до 03:00.

Нагадаємо, у більшості районів Києва відключили гарячу воду до 1 червня. КМДА вирішила об'єднати гідравлічні випробування перед опалювальним сезоном та переукладанням договорів на постачання газу.

Як повідомлялося, раніше Київський водоканал попередив про масові відключення водопостачання в столиці у зв'язку з плановими ремонтними роботами.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів