У тендері на будівництво метро на Виноградар візьмуть участь дві компанії

Вартість проекту становить близько 6 млрд грн

Проект станції метро на Виноградарі Открытый источник

У тендері на будівництво метро на Виноградар в Києві візьмуть участь дві компанії. Про це йдеться в системі публічних закупівель ProZorro.

Наголошується, що свої пропозиції спочатку подали три компанії: "Інтербудтунель" (Київ), "Київметробуд" (Київ) і "Будівельна компанія "Адамант" (Мукачеве). При цьому наголошується, що столичні компанії допущено до аукціону, а документи будівельної компанії "Адамант" відхилено.

скриншот

Нагадаємо, що розпорядження про будівництво Сирецько-Печерської лінії метро з'явилося на сайті КМДА у серпні 2017 року.  Пізніше "Київський метрополітен" оголосив тендер на першу чергу будівництва Сирецько-Печерської лінії метро. Спочатку аукціон було призначено на 27 березня і неодноразово переносили на 7, 29 травня, 19 червня і 4 липня.

Вартість проекту становитиме близько 6 млрд грн.

У липні 2018 року КМДА затвердила проект будівництва нової ділянки метро, що з'єднає станцію "Сирець" і житловий масив Виноградар. Проектом передбачається будівництво  двох станцій метро — "Мостицька" і "Проспект Правди", а також створення електродепо у Подільському районі столиці.

Раніше заступник голови КМДА Ілля Сагайдак заявляв, що станції "Мостицька" і "Проспект Правди" планувалося запустити в експлуатацію в 2019 році

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів