У столиці визначили перевізників, які працюватимуть на 8 міських маршрутах

На всіх об’єктах конкурсу перемогли перевізники з новим рухомим складом, який повністю відповідає основним умовам конкурсу та нормам екологічної безпеки «Євро-5»

архів Фото з відкритих джерел

У столиці за результатами конкурсу визначили перевізників, які здійснюватимуть перевезення на 8 міських маршрутах. Про це повідомляє прес-служба Департаменту транспортної інфраструктури КМДА.

У прес-службі зазначають, що конкурс відрізнявся новими умовами, які стосувалися передусім збільшення пасажиромісткості автобусів і підвищення їх комфортності.

«Наше завдання – осучаснення парку транспортних засобів перевізників і підвищення безпеки пасажирських перевезень. Ми плануємо і вже чимало зробили для запровадження систем дистанційного контролю за роботою рухомого складу та електронних систем оплати проїзду. До того ж ми звертатимемо увагу на забезпечення умов для пасажирів з інвалідністю – це стосуватиметься як комунального транспорту, так і рухомого складу приватних перевізників. Наша довгострокова мета – справді якісні міські перевезення», - сказав директор Департаменту Сергій Симонов.

Новини за темою: У Києві влітку запустять маршрутки з валідаторами для е-квитків

Також він наголосив, що основна увага конкурсного комітету приділялась дорожньо-транспортним пригодам за участю перевізників та стану аварійності на підприємствах. Це ключові фактори, що впливали на фінальне рішення.

«На всіх об'єктах конкурсу перемогли перевізники з новим рухомим складом, який повністю відповідає основним умовам конкурсу та нормам екологічної безпеки «Євро-5», або перевізники, що взяли на себе інвестиційні зобов’язання щодо оновлення рухомого складу до норм «Євро-5» та встановлених вимог безпеки перевезення пасажирів після перемоги в конкурсі», - додав Симонов.

Новини за темою: Влада Києва обіцяє рейдові перевірки перевізників після ДТП з двома маршрутками

Всього на конкурс було винесено 15 маршрутів. Проте через невідповідність поданої до конкурсного комітету інформації 7 маршрутів лишилося без перевізників. Ці маршрути будуть винесені на наступний конкурс.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів