У столиці проведуть інвентаризацію державних прапорів

Наразі не всі встановлені флагштоки у місті перебувають на балансі міських установ

Пресс-служба Днепропетровской ОГА

На пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає утримання в належному стані державних прапорів на території столиці. Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

Зокрема буде проведено інвентаризацію стягів, які розташовані в громадських місцях. Йдеться про прапори, які самостійно встановили патріотично налаштовані громадяни. Сформувати відповідні списки мають райдержадміністрації протягом місяця.

"Зараз у Києві багато громадських місць, де можна побачити український прапор. У багатьох таких випадках і флагштоки, і полотнища встановлювали самі люди. Наразі ці державні символи стали невід'ємною частиною міського благоустрою, біля багатьох із них проводяться суспільні заходи. Проте не всі ці прапори зараз перебувають у належному стані. Адже вони не є на балансі жодної міської установи", – зазначив ініціатор відповідного проекту рішення, депутат Київради Сергій Артеменко.

Новини за темою: Київрада проголосувала за скасування маршруток у столиці до 2024 року

Таким чином, рішенням пропонується здійснити організаційно-правові заходи щодо передачі на баланс структурних підрозділів районних держадміністрацій, комунальних підприємств та підтримання у належному стані полотнищ та засобів установлення державного прапору України.

У той же час зазначається, що відповідне рішення не поширюється на житлові будинки, адміністративні будівлі державної та комунальної власності, заклади освіти. Тобто прапори, які розташовані там, до списку інвентаризації вносити не будуть.

Новини за темою: Київрада підтримала ініціативу Кличка вп’ятеро збільшити кількість паркомісць у столиці

За відповідне рішення проголосувало 74 депутати Київради.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів