У Софіївській Борщагівці під Києвом 18 осіб отруїлися шаурмою

Серед постраждалих є діти

З відкритих джерел

У Софіївській Борщагівці Києво-Святошинського району Київської області 18 осіб отруїлися шаурмою. Про це йдеться у повідомленні ГУ Держпродпотребслужби області.

Спалах захворювання на гостру кишкову інфекцію зареєстровано з 1 серпня. Станом на 3 серпня внаслідок цього спалаху постраждали 18 осіб, у тому числі 2 дитини.

Встановлено, що всі хворі пов’язують захворювання з вживанням шаурми, яка була придбана в торгівельному павільйоні Kabanos з виготовлення та реалізації шаурми та інших страв швидкого приготування, який розташований на території ЖК "Львівський маєток" с. Софіївська Борщагівка.

Держпродспоживслужба розпочала санітарно-епідеміологічного розслідування.

"Водночас 1 серпня провести обстеження в повному обсязі не вдалося у зв’язку з тим, що двері павільйону були зачинені. Працівник, який представився адміністратором торгівельних точок, до числа яких входить і даний павільйон, відмовився надавати інформацію про суб'єкта господарювання та реєстрацію його потужності", - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Люди самі ризикують, коли вживають шаурму в незаконних закладах

За результатами проведеного обстеження на об'єкті виявлено ряд порушень вимог санітарного законодавства та законодавства у сфері безпечності та окремих показників якості харчових продуктів. Зокрема, було порушено температурний режим, терміни зберігання харчових продуктів та товарне сусідство при зберіганні харчових продуктів; не дотримувався санітарно-гігієнічний режим, не створено умови для приготування продуктів харчування, миття та обробки технологічного, холодильного обладнання, робочих поверхонь кухонного інвентаря, дотримання правил особистої гігієни; відсутня інформація щодо результатів проходження медичного огляду персоналом.

Як повідомлялося, у Києві зупинено роботу каналу з постачання недоброякісного м'яса до закладів масового харчування. Зазначимо, що у Києві кількість постраждалих від отруєння шаурмою зросла до 83 осіб. 

Також нагадаємо, що поліція почала розслідування за фактом цього масового отруєння.

Національна поліція спільно з Державною службою з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів мають намір вжити заходів щодо пересувних МАФів після масового отруєння шаурмою в Києві. Повідомлялося, що кіоски, в яких потерпілі купували шаурму, функціонують як торгівля з рук у невстановленому місці, вони не зареєстровані як оператори ринку і не мають будь-яких дозволів на роботу.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів