У поминальні дні в Києві збільшать кількість транспорту на маршрутах, що пролягають повз кладовища

Також 23 квітня деякі вулиці в районі станції метро "Лісова" закриють для проїзду автотранспорту

Нові автобуси КГГА

У зв'язку з проведенням поминальних днів у Києві збільшать кількість транспорту на маршрутах, що пролягають повз кладовища. Про це написав заступник голови КМДА Володимир Бондаренко на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Розуміючи величезний попит на міський транспорт у поминальні дні, з 23 до 26 квітня, місто вирішило додатково запустити понад 460 одиниць пасажирського транспорту для забезпечення комфортного пересування столичних мешканців", - сказано в повідомленні.

Так, 128 одиниць автобусів буде додатково запущено 23 квітня на маршруті № 258 (Південне кладовище) і 25 - на маршруті № 740 (Північне кладовище), 55 додаткових одиниць автобусів місто запустить того ж дня до Лісового кладовища. Всього на 262 маршрутах в ці дні буде задіяно 2863 одиниці рухомого складу пасажирського транспорту. Крім того, п’ять додаткових міських маршрутів, у тому числі 23 квітня до Південного і 9 травня до Військового цвинтаря, буде спеціально запущено по місту.

Для коригування роботи транспорту в місцях масового скупчення пасажирів чергуватимуть відповідальні особи.

Також наголошується, що 23 квітня буде заборонено паркування автотранспорту на вул. Електриків, заїзд транспортних засобів на вул. Крайню і проїзд транспортних засобів по вул. Маршала Жукова (на ділянці від вул. Кіото до вул. Миколи Матеюка), крім автобусів великої місткості, спецтранспорту і транспортних засобів посадових осіб, які забезпечують оперативний контроль за станом пасажирських перевезень.

Крім того, щоб уникнути аварійних ситуацій та забезпечення безперебійного руху наземного пасажирського транспорту адміністраціям ринків рекомендовано зупинити на 23 квітня роботу ринків "Троєщина", "Фермер", ринків біля станції метро "Петрівка", а на 25 квітня припинити роботу ринків "Деміївський" і "Ізюмський".

Для забезпечення безпеки руху громадського транспорту поблизу міських кладовищ, у тому числі Південного і Північного, і збереження громадського порядку також буде посилено заходи безпеки.

Як повідомлялося раніше, у поминальні дні на столичних кладовищах організовують чергування лікарсько-сестринських бригад та роботу медичних пунктів.

Джерело: 112.ua

відео по темі

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...