Найближчими днями в Києві почнуть частково перекривати Шулявський шляхопровід

Часткове перекриття шляхопроводу пов'язане з початком його реконструкції

обвал Шулявського шляхопроводу в Києві, лютий 2017 Українське фото

Шулявський шляхопровід у Києві у зв'язку з реконструкцією почнуть частково перекривати в найближчі дні. Про це заявив головний інженер КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд" Олександр Здольник, повідомляє прес-служба КМДА.

"Робота повинна бути виконана для безпеки руху. Реконструкцію реально виконати за 17 місяців, на неї треба близько 811 млн грн, враховуючи компенсацію за знесення цеху №5. Першу чергу постараємося завершити вже до кінця цього року, хоча з указаних вище причин ми втратили два місяці дорогоцінного часу. Передбачених проектом на першу чергу засобів - 380 млн грн - вистачить, щоб почати роботи по заміні шляхопроводу з його розширенням до шести смуг і відновити рух на цій ділянці", - зазначив він.

Другий етап, за словами Здольника, передбачатиме будівництво ще двох з'їздів.

"Зараз ведуться переговори між КМДА та урядом про передачу будівлі "Більшовика" в комунальну власність Києва. Також поки не напрацьовані схеми об'їздів на час реконструкції. Сподіваємося, що серйозних заторів вдасться уникнути, адже влітку транспортний потік в місті не такий інтенсивний", - уточнив він.

При цьому Здольник зазначив, що рух зношеним мостом буде тривати до липня, незважаючи на незадовільний для експлуатації стан.

"Відтермінування робіт з реконструкції пов'язане з недобросовісними скаржниками в Антимонопольний комітет України і численними суперечками про різні концепції рішення", - нагадав він.

За словами Здольника, під час останнього засідання профільної комісії до розгляду взяли одну з версій реконструкції, проте зауваження щодо проекту не були враховані. Також поки не визначені й виконавці цих робіт.

Як відомо, у лютому 2017 року у Києві обвалився міст на Шулявському шляхопроводі. Внаслідок обвалу ніхто не постраждав, однак конструкція пошкодила одне авто. Відтоді столична влада заговорила про реконструкцію мосту. 

Джерело: 112.ua

Новини за темою

Новини партнерів

Загрузка...

Віджет партнерів